Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj

Cena promocyjna Super Okazji - lampy podłogowej Fynn obowiązuje od 7 stycznia 2017 r. do wyczerpania zapasów danego sklepu, nie dłużej jednak niż do 22 stycznia 2017 r. W promocji różne kolory kloszy. Oprawa jest przystosowana do żarówki o klasie energetycznej od A++ do E. Cena oprawy nie obejmuje żarówki. Dostawcą oprawy jest Wofi Leuchten Wortmann&Filz GmbH. W ramach promocji „40 rat 0%, dwie pierwsze raty finansowane rabatem 5% - styczeń 2017 r.” oferta kredytu rozłożonego na maksymalnie 38 m-cy bez oprocentowania i innych kosztów (RRSO=0%), z możliwością opóźnienia spłaty o 2 miesiące zależy od spełnienia warunków Organizatora oraz Instytucji Finansowych. Promocja nie obejmuje towarów zamówionych lub zakupionych poza okresem promocji. Regulamin i szczegóły promocji dostępne są w salonach Agata oraz poniżej:

Cechy lampy Fynn

 dostępna w różnych kolorach

 nowoczesne wzornictwo

 wysokosć 150 cm

Lampa podłogowa FYNN
Lampa podłogowa Fynn charakteryzuje się lekkością i nowoczesnym wzornictwem. Pozwala stworzyć doskonałą atmosferę intymności a także nastrojowy kącik, przeznaczony do czytania książek. Dodaje każdemu wnętrzu niepowtarzalnego uroku. Można ją włączać lub wyłączać za pomocą przełącznika nożnego.

199,-

99,-

Powrót