W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem

Ekskluzywne i nowoczesne sofy Lenoxx to meble wykonane z dbałością o każdy szczegół techniczny i estetyczny. 3-osobowa sofa Lenoxx posiada ruchome zagłówki i funkcję relaks z 2 motorami. Operowanie funkcją motorową możliwe jest dzięki metalowej dźwigni lub pilotowi. Innowacją jest wprowadzenie zintegrowanej maty grzewczej w podnóżku, siedzisku i oparciach oraz możliwości regulowania temperatury na 3 poziomach – 20oC, 29oC i 32oC. 2-osobowa sofa Lenoxx również posiada funkcję relaks, ruchome zagłówki, a rozkładanie podnóżka i oparcia możliwe jest dzięki wbudowanemu silnikowi gazowemu.