W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem

W promocji łóżko Delia czarne (ekoskóra Ekosoft 100), pow. spania 160x 200 cm, cena nie zawiera stelaża i materaca. Cena obowiązuje od 28.11.2019 r. do 15.12.2019 r. albo do wcześniejszego wyczerpania zapasów danego sklepu. Cena zawiera 10% rabatu w ramach promocji „Rabat 10% i 10 rat 0% - skorzystaj z dwóch promocji naraz – 14.2019 r.”. Z promocji wyłączone są usługi dostępne w salonach Agata. Przyznanie kredytu jest zależne od Banków. Regulamin i szczegóły w salonach Agata i na agatameble.pl.

Cechy łóżka DELIA

Powierzchnia spania: 160x200 cm


Tapicerowane oparcie ze skóry ekologicznej


Nóżki w kolorze chromu


Łóżko DELIA
Łóżko DELIA
Nowoczesne łóżko tapicerowane skórą ekologiczną. Czarny kolor umożliwia swobodę aranżacyjną i dopasowanie różnorodnych dodatków. Wysoki i miękki zagłówek sprawia, że na łóżku można usiąść lub ułożyć się w pozycji półleżącej, co pozwala na komfortowy relaks z książką lub pracę przy komputerze. Łóżko nie posiada materaca i stelaża – każdy klient może indywidualnie je dobrać, tak aby stworzyć idealne miejsce do spania.

929,-

659,-