Wybierz swój sklep

Zlokalizuj najbliższy sklep Agata w Twojej okolicy. Dzięki temu informacje o dostawie oraz dostępności produktów będą aktualne i dostosowane do Twojej lokalizacji.

Letnie orzeźwienie
LODY I ZIMNE NAPOJE

Gorąco? Zaproponuj gościom chłodzące napoje i lodowe desery. Podane w naszych pucharkach i szklankach będą wyglądać jeszcze bardziej orzeźwiająco i tak soczyście, że aż ślinka cieknie.

Zobacz więcej »

HAMAKI I BUJANE FOTELE

Potrzebujesz chłodnego powiewu? Rozkołysz się w hamaku lub na brazylijskim fotelu. Poleż sobie trochę: w domu, na tarasie lub w ogrodzie. Swobodnie unoś się nad ziemią i wesoło machaj nogami. Poczujesz się jak na wakacjach.

NA CHŁODNY SEN

Duszno…nie możesz zasnąć? Chłodzący materac i pościel zapewnią Ci ulgę. Zapadniesz w błogi, uzdrawiający sen, aby na drugi dzień w pełni korzystać z uroków lata.

LEKKIE TEKSTYLIA I ROLETY TERMICZNE

Upał? Przeczekaj go w domu, otaczając się lekkimi tkaninami. Niech wprowadzą letni klimat do wnętrza, by utrzymać Cię w dobrym nastroju do wieczora. W oknach umieść rolety termiczne, które odbijają promienie słońca i zatrzymują ciepło na zewnątrz.

W KRÓLESTWIE ROŚLIN

Nie ma czym oddychać? Zmień swoje mieszkanie w mały las tropikalny. Rośliny, jak naturalne klimatyzatory, oczyszczą, nawilżą powietrze i wyprodukują dla Ciebie więcej tlenu. Zaczerpniesz drugi oddech i wypoczniesz wśród zieleni.

BIAŁE MEBLE I DEKORACJE

Co powiesz na chłodzenie kolorem? W otoczeniu bieli na chwilę zapomnisz o nieznośnej spiekocie. Delektuj się lodami na kremowej kanapie – dzięki plamoodpornym tkaninom bez obaw możesz zajadać się tym mroźnym przysmakiem.

Krzesło FIDIA TY077

Cena regularna:

199,-
Cena najniższa: 279,-

Cena regularna: 279,-

Dywanik RABBII 60x90 cm

Cena regularna:

49,-
Cena najniższa: ,-
Fotel obły kremowy MELA

Cena regularna:

1559,-
Cena najniższa: ,-
Lustro BARI 74x134 cm

Cena regularna:

369,-
Cena najniższa: ,-