Meble dla najmłodszychCzas na zdrową drzemkę


Wyspany maluch to szczęśliwy maluch! W łóżeczku z regulowanym stelażem wypocznie zdrowo nawet wtedy, gdy będzie już umiał siedzieć i stać.


Wybierz łóżeczko i materac »Pozwól swojemu dziecku choć przez chwilę pochodzić z głową w chmurach. Uchwyty w kształcie chmurek i urokliwe daszki kolekcji LOEN sprawią, że jego pokój zmieni się w bajkową krainę. Doceń urok kolekcji LOEN.
Bajkowy świat w czterech ścianach


Pozwól swojemu dziecku choć przez chwilę pochodzić z głową w chmurach. Uchwyty w kształcie chmurek i urokliwe daszki kolekcji LOEN sprawią, że jego pokój zmieni się w bajkową krainę. Doceń urok kolekcji LOEN.


Zobacz całą kolekcję »


Lekkie i mięciutkie jak pianka


Sofa, forteca, plac zabaw czy domek? W przypadku mebli z pianki nic nie ogranicza dziecięcej wyobraźni. Są lekkie i mięciutkie, więc możecie z ich pomocą stworzyć przyjazne miejsce do wypoczynku i beztroskiej zabawy. Poznaj wszystkie meble z pianki.


Zobacz całą kolekcję »Sofa, forteca, plac zabaw czy domek? W przypadku mebli z pianki nic nie ogranicza dziecięcej wyobraźni. Są lekkie i mięciutkie więc możecie z ich pomocą stworzyć przyjazne miejsce do wypoczynku i beztroskiej zabawy. Poznaj wszystkie meble z pianki.