W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem
powrót

Magic Relax

Magic Relaxx Home cinema to doświadczenie sali kinowej przeniesione do salonu w postaci kina domowego. Ciesz się komfortem, jaki dają niesamowicie wygodne siedziska i oparcia. Model ten wykonany został w ciekawym kolorze i ponadczasowym designie. Dodatkową zaletą i funkcjonalnością jest składany stół w kształcie trapezu, który zapewnia wygodne miejsce z dodatkową powierzchnią do przechowywania drobiazgów.