W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem

Tylko w sklepie online DOSTAWA GRATIS przy zakupie towarów za min. 200 zł | Tylko do 1.08 Sprawdź

OFERTA NIE ŁĄCZY SIĘ Z INNYMI PROMOCJAMI

Tylko w sklepie online DOSTAWA GRATIS
przy zakupie towarów za min. 200 | Tylko do 1.08
Sprawdź

OFERTA NIE ŁĄCZY SIĘ Z INNYMI PROMOCJAMI

powrót

Marzenie na wyciągniecie ręki

Wyspa kuchenna to marzenie wielu osób, które decydują się na zmianę wyglądu kuchni. Jest nie tylko efektowna, ale także niezwykle funkcjonalna. Blat kuchenny powinien pasować nie tylko do frontów szafek, ale także do ścian czy podłogi. Wybierać można z szerokiej oferty ciekawych kolorów i faktur. Oprócz dodatkowego blatu roboczego i miejsca na przechowywanie, wyspa kuchenna może pełnić także funkcję codziennej jadalni. Ustawienie przy niech hokerów sprawi ponadto, że wyspa stanie się miejscem spotkań. Taka kuchnia będzie towarzyszyć Ci podczas najważniejszych chwil w życiu. Spotkań z przyjaciółmi, których znasz już od podstawówki, pierwszych wspólnych posiłków przygotowanych z dziećmi czy domówek, które przejdą do historii.

Szczegóły gwarancji na meble Qubik w karcie gwarancyjnej.


Przykładowe układy

Układ liniowy

Kolekcja mebli kuchennych

Cena układu

Układ L

Kolekcja mebli kuchennych

Cena układu

* Cena przykładowych układów Qubik zawiera: korpusy, półki, szuflady, zawiasy, podnośniki, nóżki, fronty, uchwyty, płyty wykończeniowe, blaty, listwy montażowe.


Zastosowane materiały