W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem
powrót

Matrix Style S1

Model Metro Style S1 to wybór dla osób lubiących dopasować fotel do swoich indywidualnych wymagań. Fotel został zbudowany na stalowej ramie z wykorzystaniem w siedzisku sprężyn stalowych. Komfort siedziska daje pianka poliuretanowa, którą wypełnione są również oparcie i podłokietniki. Maksymalne obciążenie fotela to 130 kg. Do wyboru są 4 warianty talerza obrotowego i dodatkowo 5 kolorów talerzy drewnianych. W wersji podstawowej fotel dostępny jest z funkcją manualną z siłownikiem gazowym, gdzie możliwe jest manualne rozkładanie podnóżka, natomiast rozkładanie oparcia odbywa się przez zamontowaną metalową dźwignię. Ponadto w modelu Matrixx Style zastosowana została bezstopniowa regulacja oparcia, aż do pozycji leżącej. Z kolei 2-motorowa funkcja daje możliwość rozdzielnego lub jednoczesnego ustawienia podnóżka i oparcia do pozycji leżącej za pomocą dwóch silników. Funkcja 2-motorowa z pomocą przy wstawaniu daje możliwość rozdzielnego rozkładania fotela od pozycji TV i leżącej za pomocą dwóch silników z pomocą wstawania. Dodatkowo fotel dopasowuje się do wzrostu, dzięki 9 ergonomicznym wariantom do wyboru.