PLN

Zestaw mebli kuchennych PRIMERO 180

Qubik

Index: 1406-037-321-001-0007

Produkt archiwalny

Produkt archiwalny

  • Informacje o produkcie

Informacje o produkcie

Informacje o produkcie
Opis produktu

Opis produktu

Set PRIMERO to uniwersalny zestaw do zabudowy kuchni, utrzymany w nowoczesnym, minimalistycznym stylu.

Zaproponowany układ przeznaczony jest dla kameralnych wnętrz. Jego elementy obejmują: szafkę wiszącą o szerokości 120 cm, wyposażoną w skrzydłowe drzwi oraz szafkę stojącą z szufladami i blatem o szerokości 180 cm zamykaną na dwoje drzwi.

Proponowany układ jest intuicyjny, funkcjonalny i wygodny w użytkowaniu, a ponadto może być użyty pod kątem zainstalowania sprzętu AGD.

Do zestawu PRIMERO 180 można również dołączyć inne elementy kuchennej zabudowy i tym samym zaprojektować własną aranżację kuchni.

Wymiary elementów układu PRIMERO 180:

1) szafka wisząca
● szerokość - 120 cm
● wysokość - 72 cm
● głębokość - 32 cm

2) szafka stojąca
● szerokość – 180 cm
● wysokość – 86 cm
● głębokość – 56 cm

WYKONANIE i WYKOŃCZENIE

Korpusy i fronty szafek PRIMERO zostały wykonane z płyty meblowej o grubości 1,6 cm. Meble zostały pokryte laminatem, który chroni materiał przed ścieraniem, uderzeniami i zadrapaniami. Zapewnia również zwiększoną odporność na wysoką temperaturę i nadmiar wilgoci. W tylnych częściach szafek została użyta płyta HDF w białym kolorze.

Blat wieńczący szafkę stojącą ma grubość 2,8 cm.

Wnętrze szafek stanowią: półki oraz szuflady osadzone na prowadnicach rolkowych o długości 50 cm (maksymalne ich wysunięcie to 40,2 cm).

Meble wchodzące w skład zestawu PRIMERO 180 zostały wykończone białym, matowym kolorem, natomiast blat szafki stojącej jest utrzymany w jasnym wybarwieniu dębu.

W KOMPLECIE

Set PRIMERO 180 zawiera również zawiasy, kołki i konfirmaty i zawieszki, czyli szereg elementów, które są niezbędne do prawidłowego zamocowania mebli.

* Zdjęcie setu PRIMERO 180 ma charakter poglądowy. W skład prezentowanego układu wchodzą jedynie meble do zabudowy kuchennej. Sprzęt AGD oraz baterie ze zlewem należy dokupić oddzielnie. 
Wymiary

Szerokość

180

Głębokość

56

Waga towaru z opakowaniem

102.1

Porównaj produkty

Dodaj min. 2 produkty do porównania.

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Zestaw mebli kuchennych PRIMERO 180
<< Wróć do zakupów