W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem

Nasze salony są otwarte w standardowych godzinach. Dbamy o zachowanie zasad bezpieczeństwa. Sprawdź »

Nasze salony są otwarte w standardowych godzinach. Dbamy o zachowanie zasad bezpieczeństwa. Sprawdź »

Dwie pierwsze raty finansowane rabatem 4%.
W ofercie Mega Rabat wybrane meble skrzyniowe z kolekcji: Attention, Attentione exclusive, Attrus, Babila, Bellevue, Brugia, Canne, Canne New, Clair, Colors, Dreamer, Duro, Gasparo, Havanna, Hey, Hud, Jakobina, Julietta, Kashmir (pokój dzienny i jadalnia), Lace, Lennox new, Libelle, Locarno, Malakka, Maximus, Nepal, Saint tropez, Sapporo, Snow, Starlet white, Tiziano (pokój dzienny i jadalnia), Trass, Tuluza, Verenice, Winnie, Yoop. Cena obowiązuje od 12.05.2020 r. do 6.06.2020 r. albo do wcześniejszego wyczerpania zapasów danego sklepu. Z promocji wyłączone są usługi. Ceny w ramach Superokazji i Mega Rabatów zawierają „Rabat 10%” w ramach korzystania z tej promocji. Przyznanie kredytu jest zależne od Banków. O ile regulamin nie stanowi inaczej, poszczególne oferty nie łączą się ze sobą oraz innymi promocjami (np. na usługi transportowe). Lista mebli skrzyniowych, regulamin i szczegóły w salonach Agata i na agatameble.pl.