PLN
  • Informacje o produkcie

Informacje o produkcie

Informacje o produkcie
Opis produktu

Opis produktu

Komoda z kolekcji PLATINUM z wersji NIGHT dedykowanej do sypialni to mebel, który wniesie powiew świeżości. Oczywiście nic nie stanie na przeszkodzie wykorzystania go w przedpokoju czy gdziekolwiek indziej. Wykonana w oryginalnej kolorystyce srebrnej brzozy z chromowanymi elementami zachwyci każdego. Kwintesencją mebla jest pokrycie go połyskującym lakierem, który nadaje całej bryle jasności i zabezpiecza go przed wpływem czynników zewnętrznych, zwłaszcza promieni słonecznych. Piękna faktura imitująca usłojenie naturalnego drewna wraz z połyskiem tworzy wrażenie połączenia nowoczesności z klasyką. Zamiast tradycyjnych nóżek zastosowano tutaj masywną podstawę wykonaną z płyty MDF pokrytej galwanizowaną stalą z opatentowanymi złączami cynku. Podkreśla to prestiż mebla i nadaje mu niepowtarzalnej formy. Dzięki temu prostemu zabiegowi zdaje się być zawieszony w powietrzu.
 
Podstawa harmonizuje z aluminiowymi uchwytami pokrytymi chromem, co ciekawe wykonanymi w tej samej technologii, którą stosuje się w fabryce BMW. Komoda podzielona jest pięcioma szufladami, wygodny sposób na przechowywanie ubrań czy innych przedmiotów. Nie bez znaczenia jest pokrywanie mebla lakierem UV, który zabezpiecza go przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Meble Platinum są produkowane we Włoszech. Dostarczany jest w całości, a zatem nie wymaga montażu.
 

WNĘTRZE

Pięć szuflad, to prosty sposób na wykorzystanie powierzchni komody. 

WYKOŃCZENIE

Zastosowany lakier UV przy produkcji zabezpiecza dodatkowo mebel przed wpływem czynników zewnętrznych np. promieni słońca. Prowadnice z systemem Quadro dbają o komfort pracy dzięki cichemu domykowi, całkowitemu wysuwowi i systemowi samodomykającemu, spełniają normę ISO 9001. Galwanizowana stal zastosowana na podstawie z opatentowanymi złączami cynku zwiększającymi wytrzymałość i trwałość.
Wymiary

Wysokość

113.5 cm

Głębokość

43 cm

Szerokość

75 cm

Waga towaru z opakowaniem

54 kg

Konstrukcja

Konstrukcja korpusu

płyta meblowa

Wykończenie korpusu

lakier

Konstrukcja blatu

płyta meblowa

Wykończenie blatu

lakier

Konstrukcja frontów

płyta meblowa

Wykończenie frontów

lakier

Prowadnice

samodomykające z cichym domykiem

Uchwyty

chrom, aluminium

Nogi

MDF pokryte listwą metalową

Front

Liczba szuflad

5

Pozostałe informacje

Montaż

mebel złożony

Producent

Modum
Porównaj produkty

Dodaj min. 2 produkty do porównania.

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Komoda PLATINUM 5SZ 136SET.02PL
<< Wróć do zakupów