Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj

W promocji meblościanka Durango. Cena promocyjna Super Okazji – meblościanki Durango obowiązuje od 7 stycznia 2017 r. do wyczerpania zapasów danego sklepu, nie dłużej jednak niż do 22 stycznia 2017 r. W ramach promocji  „40 rat 0%, dwie pierwsze raty finansowane rabatem 5% - styczeń 2017 r.” oferta kredytu rozłożonego na maksymalnie 38 m-cy bez oprocentowania i innych kosztów (RRSO=0%), z możliwością opóźnienia spłaty o 2 miesiące zależy od spełnienia warunków Organizatora oraz Instytucji Finansowych. Promocja nie obejmuje towarów zamówionych lub zakupionych poza okresem promocji. Regulamin i szczegóły promocji dostępne są w salonach Agata oraz poniżej:

Elementy meblościanki Durango

 szafka RTV

 półka

 witryna wysoka i wisząca

Meblościanka DURANGO DRGM01-L41
Funkcjonalna meblościanka DURANGO to bardzo dobry sposób na wykorzystanie całej ścianki w salonie. Meblościanka składa się z kilku elementów, które można zmontować w jedną całość. Witryny posiadają szklane elementy dzięki czemu można wykorzystać je do wyeksponowania dekoracji lub innych elementów.

1199,-

800,-

Powrót