W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem
powrót

Miłość od pierwszego… urządzania

Kolekcja mebli kuchennych

Prostota, minimalizm, funkcjonalność i maksymalne wydobycie detali – taka jest właśnie kuchnia, w której wykorzystane zostały fronty z kolekcji Katania. Połączenie kolorystyki dąb artisan oraz śnieżnej bieli to idealna baza do dalszej aranżacji przestrzeni. Dodatkowo fronty zostały wykończone czarną listwą, która spełnia tutaj rolę uchwytu. W takiej kuchni dobrym rozwiązaniem jest urozmaicenie wystroju dodatkami, na przykład w ponadczasowej i uniwersalnej czerni i bieli. To między innymi kuchenne akcesoria i dekoracje dodają charakteru i indywidualizmu każdemu wnętrzu.

Szczegóły gwarancji na meble Qubik w karcie gwarancyjnej.


Przykładowe układy

Układ liniowy

Kolekcja mebli kuchennych

Cena układu

Układ L

Kolekcja mebli kuchennych

Cena układu

* Cena przykładowych układów Qubik zawiera: korpusy, półki, szuflady, zawiasy, podnośniki, nóżki, fronty, uchwyty, płyty wykończeniowe, blaty, listwy montażowe.


Zastosowane materiały