W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem

Duże i wygodne podparcie pleców i łokci sprawia, że megasofa Nando staje się meblem stworzonym do odpoczywania. Już sam jej kształt informuje o wygodzie. A w połączeniu z nienagannym wyglądem i detalami wykonanymi z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół, tworzy mebel godny uwagi, obok którego nie można przejść obojętnie.