W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem
powrót

Narożnik SF1520

Narożnik SF1520 to elegancki mebel o nowoczesnym fasonie, który posiada funkcję spania, regulowane podłokietniki i półkę z wbudowanym gniazdem elektrycznym, która jest niezwykle praktycznym gadżetem. Dzięki niej, wszystkie drobne rzeczy, których potrzebujesz możesz mieć zawsze pod ręką, a problemem nie będzie już podłączenie do ładowania telefonu czy tabletu z dala od miejsca w którym siedzisz.