W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem

Nasze produkty

W ofercie każdego salonu sieci Agata znajdują się kolekcje mebli do: pokoju dziennego, sypialni, pokoju dziecka i nastolatka, jadalni i kuchni, a także meble wypoczynkowe oraz szeroki wybór krzeseł, stołów i materacy. Oferta obejmuje produkty od ponad 250 różnych producentów.
W części przeznaczonej na akcesoria do aranżacji wnętrz eksponowane są artykuły dekoracyjne, oświetlenie, dywany i tekstylia oraz szereg dodatków kuchennych. Dokładamy wszelkich starań, by oferta salonów Agata była ciekawa i odpowiadała na aktualne trendy. Dlatego we współpracy z producentami mebli nieustannie wprowadzamy do sprzedaży nowe kolekcje, z których wiele dostępnych jest wyłącznie w salonach Agata.Stale poszerzamy też asortyment dodatków. By stworzyć kompleksową ofertę produktów do aranżacji wnętrz, szukamy nowych produktów i nowych dostawców zarówno w Polsce, jak i zagranicą.