Wybierz swój sklep

Zlokalizuj najbliższy sklep Agata w Twojej okolicy. Dzięki temu informacje o dostawie oraz dostępności produktów będą aktualne i dostosowane do Twojej lokalizacji.

Nasze produkty

W ofercie każdego sklepu sieci Agata znajdują się kolekcje mebli do: pokoju dziennego, sypialni, pokoju dziecka i nastolatka, jadalni i kuchni, a także meble wypoczynkowe oraz szeroki wybór krzeseł, stołów i materacy. Oferta obejmuje produkty od ponad 250 różnych producentów.
W części przeznaczonej na akcesoria do aranżacji wnętrz eksponowane są artykuły dekoracyjne, oświetlenie, dywany i tekstylia oraz szereg dodatków kuchennych. Dokładamy wszelkich starań, by oferta Agaty była ciekawa i odpowiadała na aktualne trendy. Dlatego we współpracy z producentami mebli nieustannie wprowadzamy do sprzedaży nowe kolekcje, z których wiele dostępnych jest wyłącznie w sklepach Agata.Stale poszerzamy też asortyment dodatków. By stworzyć kompleksową ofertę produktów do aranżacji wnętrz, szukamy nowych produktów i nowych dostawców zarówno w Polsce, jak i za granicą