W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem

Nicoletti

Nicoletti Home to uznana na całym świecie włoska marka z 40-letnią tradycją. To rzeczywistość, która łączy długą tradycję rzemieślniczą z autentyczną i charakterystyczną cechą "Made in Italy" na całym świecie. Wszystkie sofy i narożniki Nicoletti są wynikiem autentycznej pasji, najwyższej dbałości o szczegóły i ciągłego poszukiwania właściwej równowagi między wzornictwem i komfortem.