W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem
powrót

Nowoczesny minimalizm

Nowoczesny minimalizm - kolekcja mebli kuchennych

Tylko i aż trzy kolory wystarczą, by stworzyć elegancką i wyrafinowaną kuchnię, która świetnie wpisze się w panujący obecnie trend minimalizmu. Przepis na nowoczesną, otwartą na salon kuchnię jest prosty. Wystarczy połączyć ze sobą kontrastujące kolory, zdecydować się na zabudowę w układzie litery „L” z wyspą kuchenną, która jest przedłużeniem stołu jadalnianego i wybrać prostą formę frontów kuchennych. Do frontów warto dodać płaskie uchwyty w srebrnym kolorze, które podkreślą wysmakowany wygląd całej kuchni.

Szczegóły gwarancji na meble Qubik w karcie gwarancyjnej.


Przykładowe układy

Układ liniowy

Kolekcja mebli kuchennych

Cena układu

Układ L

Kolekcja mebli kuchennych

Cena układu

* Cena przykładowych układów Qubik zawiera: korpusy, półki, szuflady, zawiasy, podnośniki, nóżki, fronty, uchwyty, płyty wykończeniowe, blaty, listwy montażowe.


Zastosowane materiały