W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem

Ostrzeżenie przed fałszywymi firmami pożyczkowymi

Informacja z dnia: 31.07.2019 r.

Informujemy, że Agata S.A. nie prowadzi działalności pożyczkowej i nie oferuje usług finansowych w postaci pożyczek gotówkowych. Oświadczamy, że ogłoszenia zawierające ofertę pożyczek gotówkowych publikowane na stronach portali, w tym portalu sprzedajemy.pl nie pochodzą od naszej spółki. Osoba umieszczająca niniejsze ogłoszenia bezprawnie posługuje się nazwą, adresem, NIP i REGON należącymi do Agata S.A. Podjęliśmy w tej sprawie stosowne kroki prawne. Jednocześnie wyjaśniamy, że Agata S.A. jest wpisana do rejestru pośredników kredytowych prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego ze względu na sprzedaż towarów oferowanych w sieci sklepów Agata w ratach (umowa o kredyt wiązany).