40 rat 0%, spłata od nowego roku albo 100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł

Ozdoby LED

Pokaż filtry
6 w tej kategorii
×

Cena

od:
do:
Trwa wczytywanie produktów...

Trwa wczytywanie produktów...

Dekoracje LED to jeden z najprostszych sposobów na to, aby wnętrze stało się klimatyczne i pełne uroku. Sprawdzą się w każdej sytuacji i w wielu różnych pomieszczeniach. Pełnią funkcje estetyczne, ale także praktyczne. Ozdoby LED to dekoracje świetlne zapewniające bardzo delikatny efekt: dają łagodniejsze światło niż tradycyjne żarówki czy lampy, a jednocześnie bardziej intensywne i bezpieczniejsze niż płomień świecy.

Do jakiego pomieszczenia wybrać dekoracje LED?

Dekoracje świetlne domu najczęściej kojarzą się z salonem. Pojawiają się w kąciku wypoczynkowym, w okolicach okien czy komody. Nie oznacza to jednak, że tylko w tym pomieszczeniu będą prezentować się korzystnie. Dekoracje LED na baterie wykorzystać możesz także np. na tarasie, aby przyciągnąć oko przechodniów ciekawą iluminacją.

Wąż oświetleniowy znaleźć może się w sypialni lub w pokoju dziecka. O ile w sypialni wąż oświetleniowy spełni rolę estetyczną, o tyle w pokoju dziecka można go wykorzystać do zapewnienia łagodnego światła. Dzieci często boją się ciemności, a spanie przy zapalonym świetle nie jest dobre. Wąż oświetleniowy delikatnie oświetli pomieszczenie, ale nie zakłóci snu. Wąż świetlny zastąpić może także lampki królujące zimą.

Dekoracje LED okolicznościowe

Oświetlenie LED jest bardzo uniwersalne. Dekoracje z lampek LED możesz wykorzystywać przez cały rok, zapewnisz w ten sposób nastrój odprężenia i relaksu. W okresach świątecznych wybierz świetlne dekoracje tematyczne: bożonarodzeniowe, wielkanocne, walentynkowe czy halloweenowe. Co więcej, dodając do pomieszczenia tylko oświetlenie LED, wprowadzisz do niego zupełnie nowy nastrój. Skorzystaj więc z bogatej oferty, łącząc i mieszając węże świetlne, łańcuchy i LED-y dekoracyjne w rozmaitych kolorach i formach.

Niezależnie od tego, czy poszukiwane są przez ciebie dyskretne dekoracje LED do domu, czy gustujesz raczej w kolorowym i efektownym rozświetleniu, z pewnością znajdziesz model idealny dla siebie. Węże oświetleniowe LED dają wiele możliwości. możesz wybrać zarówno mniejsze warianty, jak i spektakularne kaskady. Dopasuj węże świetlne LED do swoich pomieszczeń i ciesz się spektakularnym efektem.

Czytaj więcej>>

Porównaj produkty

Dodaj min. 2 produkty do porównania.