W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem
10 zł rabatu za każde wydane 100 zł na dowolne produkty

Planowanie kuchni online

Stworzenie idealnego projektu kuchni może być nie lada wyzwaniem.
Skorzystaj z doradztwa naszych projektantówJeśli zastanawiasz się jak urządzić kuchnię, skorzystaj z szerokiej bazy naszych pomysłów. Znajdziesz w niej aranżacje w różnych stylach: nowoczesnym, klasycznym czy glamour wykonane zgodnie z najnowszymi trendami. Zapewne już wiesz jaka jest Twoja ulubiona kolorystyka, styl oraz jaki sprzęt kuchenny będzie Ci potrzebny. Teraz tylko wystarczy zaprojektować kuchnię swoich marzeń.Możesz przygotować sam wszystkie niezbędne wymiary pomieszczenia, abyśmy mogli wspólnie zaplanować Twoją kuchnię. Wystarczy, że naszkicujesz prosty rzut wnętrza uwzględniając wymiary okien, drzwi, grzejników, umiejscowienie przyłączy.
Jeśli zwymiarowanie sprawi Ci kłopot możesz liczyć na naszą pomoc korzystając z usługi pomiarowej, którą wykonują współpracujące z nami firmy montażowe.


Skontaktuj się z nami ONLINE poprzez wideorozmowę i bezpłatnie zaplanuj z naszym projektantem idealną kuchnię.

Podczas rozmowy opowiedz nam o swoich potrzebach i przekaż nam niezbędne informacje o wymiarach i ulubionej stylistyce, a my przygotujemy wizualizację kuchni ze wspólnie wybranymi frontami, blatami oraz uchwytami kuchennymi. Możesz również liczyć na profesjonalne doradztwo w zakresie doboru sprzętu AGD

W trosce o wysoką jakość obsługi wszystkie rozmowy z projektantami (konsultantami) są nagrywane. Jeżeli nie życzą sobie Państwo by rozmowa została nagrana, zapraszamy do innej formy kontaktu, bądź osobistej wizyty w jednym z naszych salonów. Szczegóły dot. danych osobowych poniżej.


Masz już projekt wraz z wizualizacją kuchni oraz poznałeś naszą ofertę. Jeszcze tylko jeden krok i będziesz mógł cieszyć się nową, stylową kuchnią. Możesz złożyć zamówienie już podczas rozmowy z projektantem, bądź podczas wizyty w salonie. Skorzystaj również z kompleksowej usługi montażu kuchni, którą wykonują współpracujące z nami firmy.


Informujemy, iż Administratorem danych osobowych jest Agata S.A., z siedzibą w Katowicach (40-203) przy Al. Roździeńskiego 93. Podane przez Pana/Panią dane mogą być przetwarzane w celach: realizacji zgłoszenia, kontaktu z projektantem (konsultantem), przygotowania zdalnego projektu kuchni, ewentualnego zakupu towaru lub/i usług, przeprowadzenia badania satysfakcji klienta, ewentualnej weryfikacji sposobu realizacji zamówionych usług dodatkowych świadczonych przez firmy współpracujące z Agata S.A. oraz dochodzenia bądź obrony przed ewentualnymi roszczeniami. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do nawiązania połączenia oraz do realizacji wyżej wskazanych celów. Więcej informacji znajdzie Pan/Pani w Polityce Prywatności.