W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem

Polipol

Polipol to niemiecka marka, w której solidne rękodzieło spotyka się ze współczesną konstrukcją. Produkty Polipol dalekie są od maszynowej produkcji masowej. Każdy mebel tapicerowany, już od powstania, ma swoją indywidualną historię. Od pierwszego szkicu, po ostatni szew, wszystkie detale projektowane są, opracowywane i optymalizowane w dolnosaksońskim Diepenau. Tak długo, dopóki mebel nie osiągnie swojej idealnej postaci.