% ZOBACZ OKAZJE w sklepie online | Tylko do niedzieli Sprawdź

% ZOBACZ OKAZJE w sklepie online
| Tylko do niedzieli
Sprawdź

Pokój dla gracza
Fotele dla gracza
Lampki biurkowe dla gracza

Pokój dla gracza

Pokój nastolatka powinien być nie tylko funkcjonalnym miejscem do nauki, ale także przestrzenią, w której może atrakcyjnie spędzać wolny czas. Współczesna rozrywka nie tylko młodych ludzi, ale także dorosłych często obejmuje gry komputerowe, które rozwijają strategiczne myślenie oraz koncentrację. Urządzenie pokoju gamingowegonie jest trudne, jeśli weźmie się pod uwagę nowoczesne rozwiązania dedykowane specjalnie dla takich przestrzeni.

Fotele dla gracza - w trosce o kręgosłup

Tak jak większość aktywności w pozycji siedzącej, granie na komputerze również może źle wpłynąć na kręgosłup. Na zminimalizowanie tego problemu pozwala kupno odpowiedniego fotela dla gracza. W naszej ofercie znajdują się fotele gamingowe z wyprofilowanym siedziskiem oraz oparciem, na którym umieszczono poduszki wspierające najbardziej wrażliwe odcinki kręgosłupa. Dodatkową funkcją jest możliwość odchylenia oparcia do tyłu o wybrany kąt. Regulować można również podłokietniki, tak żeby obie ręce mogły swobodnie wykonywać ruchy na klawiaturze. Te funkcjonalne meble sprawdzą się nie tylko w pokoju gracza, ale także w każdym pomieszczeniu, w którym wykonujemy pracę przy biurku. Nieprawidłowe ułożenie kręgosłupa przez dłuższy czas może skutkować nie tylko wadami postawy w dłuższej perspektywie, ale także bólami głowy na co dzień.

Biurko oraz odpowiednie oświetlenie

Aranżując pokój gamingowy, należy wziąć pod uwagę naturalne oświetlenie wpadające do pomieszczenia. Po zachodzie słońca potrzebna będzie natomiast lampka biurkowa, wspomagająca pracę oczu. Nie zajmujące dużo miejsca, nowoczesne lampki ledowe doskonale sprawdzają się zarówno do grania, jak i do nauki oraz czytania. Występują w różnych wariantach kolorystycznych, tak by mogły być dopasowane do wielu różnych aranżacji.

Elementem niezbędnym do komfortowego grania w gry komputerowe jest odpowiednio duże biurko gamingowe. Wiele osób preferuje bowiem większą liczbę monitorów, które nie zmieszczą się na biurku o standardowych wymiarach.