W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem
10 zł rabatu za wydane 100 zł

OFERTA NIE ŁĄCZY SIĘ Z INNYMI PROMOCJAMI I NIE OBEJMUJE TOWARÓW Z GAZETKI.
Promocja trwa od 1 do 18.04.2021 r. (w związku z jej przedłużeniem) i nie obejmuje usług. Promocja nie łączy się z ofertą „Towary kupione w sklepie online dostarczamy gratis” oraz nie obejmuje towarów z gazetki promocyjnej. Pełny regulamin i szczegóły promocji dostępne poniżej.