ZYSKAJ DO 2000 ZŁ

Promocja od 27.07 do 13.08.2022 r., nie obejmuje usług. Do 2000 zł przyznawane w formie Karty Podarunkowej (sklepy stacjonarne) lub eKarty Podarunkowej (sklep internetowy). Promocja „100 zł na kolejne zakupy…” nie obejmuje zakupów finansowanych kredytem konsumenckim.
Przyznanie kredytu (z możliwością spłaty od 1.01.2023 r.) zależy od Banków. Wskazane promocje i promocje dostępne tylko w sklepie internetowym nie łączą się. Szczegóły w salonach i poniżej.


Sofa MIDORI

ZYSKAJ DO 2000 ZŁ
Superokazja: sofa Midori, granat (tkanina Element 13). Cena obowiązuje od 27.07 do 13.08.2022 r. albo do wcześniejszego wyczerpania zapasów danego sklepu. Promocja nie obejmuje usług. Do 2000 zł przyznawane w formie Karty Podarunkowej (sklepy stacjonarne) lub eKarty Podarunkowej (sklep internetowy). Promocja „100 zł na kolejne zakupy…” nie obejmuje zakupów finansowanych kredytem konsumenckim. Przyznanie kredytu (z możliwością spłaty od 1.01.2023 r.) zależy od Banków. Wskazane promocje i promocje dostępne tylko w sklepie internetowym nie łączą się. Szczegóły w salonach i poniżej.


Cechy sofy MIDORI


sofa MIDORI objęta promocją

Sofa rozkładana granatowa MIDORI
Sofa rozkładana granatowa MIDORI
Szukasz niebieskiej sofy na wysokich nóżkach? Spodoba Ci się sofa rozkładana MIDORI. Mimo szerokości przekraczającej 2 metry, sofa prezentuje się zgrabnie nawet w niewielkim salonie. 2 duże poduchy to miękkie i ergonomiczne podparcie pod plecy i kark. Sofa rozkłada się za pomocą łatwego w obsłudze mechanizmu automat DL – siedzisko wystarczy unieść i wysunąć, a w jego miejsce położyć oparcie. Sofa jest wyposażony w pojemnik na pościel, w którym zmieszczą się dodatkowe koce oraz bielizna pościelowa. Powierzchnia spania wynosi 140x191 cm.

2739,-

1800,-
Szafy ADBOX

Szafy modułowe ADBOX są niedostępne w salonie Agata w Wałbrzychu. Szczegóły gwarancji na szafy ADBOX w karcie gwarancyjnej dostępnej u sprzedawców i na agatameble.pl.


Wystarczą trzy proste kroki, by skomponować szafę modułową ADBOX idealną dla Ciebie

Zwymiaruj pomieszczenie i rozmieść korpusy

Wybierz pasujące fronty

Wybierz wyposażenie, którego potrzebujesz

Komplet noży

ZYSKAJ DO 2000 ZŁ
Superokazja: komplet 5 noży w bloku akrylowym Profess, ostrze: stal nierdzewna z powłoką tytanową, rączka: tworzywo sztuczne (PP + TPR). Cena obowiązuje od 27.07 do 13.08.2022 r. albo do wcześniejszego wyczerpania zapasów danego sklepu. Promocja nie obejmuje usług. Do 2000 zł przyznawane w formie Karty Podarunkowej (sklepy stacjonarne) lub eKarty Podarunkowej (sklep internetowy). Promocja „100 zł na kolejne zakupy…” nie obejmuje zakupów finansowanych kredytem konsumenckim. Wskazane promocje i promocje dostępne tylko w sklepie internetowym nie łączą się. Szczegóły w salonach i poniżej.

Cechy noży PROFESS


Noże PROFESS kpl. 5szt
Komplet 5 noży PROFESS
Komplet pięciu profesjonalnych noży w nowoczesnym bloku z przezroczystego akrylu to praktyczny i niezastąpiony element wyposażenia każdej kuchni. Noże wykonane są ze szlachetnej stali nierdzewnej i posiadają powłokę tytanową, odporną na zarysowania, dzięki której krojenie potraw będzie o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze. Po każdym użyciu zaleca się mycie za pomocą miękkiej gąbki. W skład zestawu wchodzi: nóż szefa kuchni 20 cm nóż do mięs 20 cm nóż do pieczywa 20 cm nóż uniwersalny 12,5 cm nóż do obierania 9 cm.

99,90

49,90