W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem

Promocja od 12 do 31.01.2021 r., nie obejmuje usług. Przyznanie kredytu zależy od Banków. Wskazane oferty nie łączą się ze sobą i innymi dostępnymi tylko w sklepie internetowym. Szczegóły w salonach i poniżej.

Trzy pierwsze raty finansowane rabatem 5%.
Superokazja: meble skrzyniowe z kolekcji Tuluza, Snow, Attention Exclusive, Canne, Canne New, Carea, Clif, Seriel, Jokaza, Kazbek, Recover, Marey, Ricciano, Nacula, Rockhampton, Rondino 2, Freetown, Havanna. Cena obowiązuje od 12 do 31.01.2021 r. albo do wcześniejszego wyczerpania zapasów danego sklepu. Przyznanie kredytu zależy od Banków. Oferty: „60 rat 0%, trzy pierwsze raty finansowane rabatem 5%”, „100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł”, inne oferty dostępne tylko w sklepie internetowym nie łączą się ze sobą. Szczegóły w salonach i na agatameble.pl.

Trzy pierwsze raty finansowane rabatem 5%.
Superokazja: sofa Como ciemnoszara (tkanina Evolution 17)/ nóżki czarne; szara (tkanina Evolution 15)/ nóżki czarne. Cena obowiązuje od 12 do 31.01.2021 r. albo do wcześniejszego wyczerpania zapasów danego sklepu. Przyznanie kredytu zależy od Banków. Oferty: „60 rat 0%, trzy pierwsze raty finansowane rabatem 5%”, „100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł”, inne oferty dostępne tylko w sklepie internetowym nie łączą się ze sobą. Szczegóły w salonach i na agatameble.pl.

Cechy sofy COMO

Wymiary: 196x84x90 cm

Pojemnik na pościel

Powierzchnia spania: 194x128 cm

Sofa COMO objęta promocją


Sofa COMO
Sofa COMO

Sofa COMO 3-osobowa,
rozkładana

Sofa COMO 3-osobowa,
rozkładana

840,-
1359,-

840,-
1359,-

kuchnie

Trzy pierwsze raty finansowane rabatem 5%.
Superokazja: meble kuchenne z wyłączeniem stołów, krzeseł, sprzętu AGD, zlewozmywaków, baterii, akcesoriów. Cena obowiązuje od 12 do 31.01.2021 r. albo do wcześniejszego wyczerpania zapasów danego sklepu. Przyznanie kredytu zależy od Banków. Oferty: „60 rat 0%, trzy pierwsze raty finansowane rabatem 5%”, „100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł”, inne oferty dostępne tylko w sklepie internetowym nie łączą się ze sobą. Meble kuchenne są niedostępne w salonach w Bolesławicach k. Słupska, Wałbrzychu, a w sklepie internetowym www.agatameble.pl niedostępne są meble Qubik. Szczegóły w salonach i na agatameble.pl. Szczegóły gwarancji na meble Qubik w karcie gwarancyjnej u sprzedawców i na www.agatameble.pl.

Trzy pierwsze raty finansowane rabatem 5%.
Superokazja: lampa podłogowa Dana metal/ tworzywo sztuczne, źródło światła 1 x LED 20W 1600 lm, 1x LED 4,5W 380 lm, kl. energetyczna oprawy od A++ do A. Cena lampy obejmuje niewymienne źródło światła LED. Dostawca AGATA S.A. Cena obowiązuje od 12 do 31.01.2021 r. albo do wcześniejszego wyczerpania zapasów danego sklepu. Przyznanie kredytu zależy od Banków. Oferty: „60 rat 0%, trzy pierwsze raty finansowane rabatem 5%”, „100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł”, inne oferty dostępne tylko w sklepie internetowym nie łączą się ze sobą. Szczegóły w salonach i na agatameble.pl.

Lampa DANA objęta promocją

Lampa podłogowa DANA LED F14009B
Lampa podłogowa DANA LED F14009B
Lampa podłogowa DANA wyróżnia się nowoczesnym, lekko futurystycznym kształtem. Świetnie pasuje dla wnętrz cechujących się minimalistycznymi rozwiązaniami aranżacyjnymi. Jej kolorystyka (nikiel z satynowym wykończeniem) oraz ciekawa stylistyka dają niepowtarzalny efekt wizualny.

249,-

99,-