W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem

Trzy pierwsze raty finansowane rabatem 5%.
Superokazja: sofa Como ciemnoszara (tkanina Evolution 17)/ nóżki czarne; szara (tkanina Evolution 15)/ nóżki czarne. Cena obowiązuje od 12 do 31.01.2021 r. albo do wcześniejszego wyczerpania zapasów danego sklepu. Przyznanie kredytu zależy od Banków. Oferty: „60 rat 0%, trzy pierwsze raty finansowane rabatem 5%”, „100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł”, inne oferty dostępne tylko w sklepie internetowym nie łączą się ze sobą. Szczegóły w salonach i poniżej.

Cechy sofy COMO

Wymiary: 196x84x90 cm

Pojemnik na pościel

Powierzchnia spania: 194x128 cm

Sofa COMO objęta promocją


Sofa COMO
Sofa COMO

Sofa COMO 3-osobowa,
rozkładana

Sofa COMO 3-osobowa,
rozkładana

840,-
1359,-

840,-
1359,-