W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem

Superokazja: lampa sufitowa Kiana Smart LED 9540.01.06.88WIZ, metal/ tworzywo sztuczne, źródło światła LED 42W, kl. energetyczna oprawy od A++ do A. Cena lampy obejmuje niewymienne źródło światła LED. Dostawca: Wofi Leuchten Wortmann & Filz GmbH. Cena obowiązuje od 20.07 do 7.08.2021 r. albo do wcześniejszego wyczerpania zapasów danego sklepu. Przyznanie kredytu zależy od Banków. Oferty: „60 rat 0%”, „100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł”, inne oferty dostępne tylko w sklepie internetowym nie łączą się. Szczegóły w salonach i poniżej.

Lampa KIANA objęta promocją

Lampa sufitowa KIANA LED 9540.01.06.88WIZ
Lampa sufitowa KIANA LED
KIANA świeci wbudowanym, energooszczędnym światłem LED o mocy 3600 lumenów. Dzięki dołączonemu pilotowi można zdalnie ustawić barwę i natężenie światła. Lampą można też sterować za pomocą aplikacji na urządzeniach mobilnych, jak smartfon czy tablet.

639,-

259,-