W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem

Promocje

Rabaty do 20% albo 20 rat 0%
Promocja od 4 do 29.05.2021 r., nie obejmuje usług. Ceny Superokazji zawierają rabat 20% w ramach tej promocji. Przyznanie kredytu zależy od Banków. Wskazane promocje nie łączą się. Szczegóły w salonach i na agatameble.pl. Lista otwartych salonów na agatameble.pl.
Gazetka promocyjna
Ceny towarów z gazetki obowiązują od 13 do 29.05.2021 r. albo do wcześniejszego wyczerpania zapasów danego sklepu i zawierają już rabat w ramach promocji „Rabaty do 20% albo 20 rat 0% - 04.2021”. Ceny podane są w PLN z VAT. Oferta nie obowiązuje w salonach Agata w Bolesławicach k. Słupska i Wałbrzychu. W salonie Agata w Łodzi niektóre meble z gazetki nie będą prezentowane na ekspozycji – zapytaj o nie sprzedawców.
20% rabatu na meble kuchenne
Wskazana oferta obejmuje meble kuchenne z wyłączeniem stołów, krzeseł, sprzętu AGD, zlewozmywaków, baterii, akcesoriów. Promocja od 4 do 29.05.2021 r., nie obejmuje usług. Ceny Superokazji zawierają rabat 20% w ramach promocji „Rabaty do 20%”. Przyznanie kredytu zależy od Banków. Oferty „20 rat 0%” oraz „Rabaty do 20%” nie łączą się. Meble kuchenne są niedostępne w salonach Agata w Bolesławicach k. Słupska, Wałbrzychu. W sklepie internetowym agatameble.pl niedostępne są meble Qubik. Szczegóły w salonach i na agatameble.pl. Szczegóły gwarancji na meble Qubik w karcie gwarancyjnej u sprzedawców i na agatameble.pl. Lista otwartych salonów na agatameble.pl.
Dywany Traingle, Milley w super cenach
Superokazja: dywany Triangle, Milley, różne wzory, 100% polipropylen. Cena obowiązuje od 4 do 29.05.2021 r. albo do wcześniejszego wyczerpania zapasów danego sklepu. Cena Superokazji zawiera rabat 20% w ramach promocji „Rabaty do 20%”. Oferty „20 rat 0%” oraz „Rabaty do 20%” nie łączą się. Przyznanie kredytu zależy od Banków. Szczegóły w salonach i na agatameble.pl. Lista otwartych salonów na agatameble.