W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem

Promocje

Rabaty do 30% albo przy zakupie mebli za minimum 1000 zł dostawa i wniesienie gratis
Promocja od 9.06 do 4.07.2020 r. Ceny Superokazji zawierają rabat 30% w ramach promocji. Z promocji rabatowej wyłączone są usługi. Wskazane promocje nie łączą się. Promocja transportowa obejmuje wyłącznie usługę oferowaną w danym sklepie przez sprzedawcę (w dostępnych strefach). Szczegóły w salonach i na agatameble.pl.
Gazetka promocyjna
Ceny towarów obowiązują od 19.06 do 4.07.2020 r. albo do wcześniejszego wyczerpania zapasów danego sklepu i zawierają już rabat w ramach promocji „Rabaty do 30% albo przy zakupie mebli za minimum 1 000 zł dostawa i wniesienie gratis – 06.2020”. Ceny podane są w PLN z VAT.
Rabat 30% na wszystkie garnki i patelnie
Promocja od 9.06 do 4.07.2020 r. Promocja rabatowa nie łączy się z promocją transportową. Szczegóły w salonach i na agatameble.pl.
Szafa Graz
Superokazja: szafa Graz II biała. Cena obowiązuje od 9.06. do 4.07.2020 r. albo do wcześniejszego wyczerpania zapasów danego sklepu i zawiera rabat 30% w ramach promocji „Rabaty do 30%”. Szczegóły w salonach i na agatameble.pl.