W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem
powrót

Proste rozwiązania - zaskakujący efekt końcowy

Kolekcja mebli kuchennych

Kuchnie, których fronty wykonane są w białym akrylowym połysku to popularny i modny sposób na wykończenie i dopełnienie nowoczesnego wnętrza. Ważne podkreślenia jest to, że biel świetlnie prezentuje się zarówno w minimalistycznych mieszkaniach, eleganckich aranżacjach glamour czy eklektycznych, nowoczesnych wnętrzach. Dominująca biel doskonale sprawdza się w zestawieniu z ciemnymi blatami w kolorze ceramic terra i prostymi uchwytami. Co istotne, odpowiednio dobrane do szafek kuchennych uchwyty mają niebywale duży wpływ na finalny wygląd całej kuchni. Stanowią kropkę nad „i”, dlatego muszą być dobrane przede wszystkim do stylu i koloru mebli, ale ich kształt i rozmiar powinien pasować do wielkości frontu. Warto wiedzieć, że białe fronty są na tyle neutralne, że bez problemu można dopasować je do innych elementów wykończeniowych i kolorów ścian. Połysk sprawdzi się we wnętrzach małych, ponieważ optycznie je powiększy, a dużym kuchniom nada głębi.

Szczegóły gwarancji na meble Qubik w karcie gwarancyjnej.


Przykładowe układy

Układ liniowy

Kolekcja mebli kuchennych

Cena układu

Układ L

Kolekcja mebli kuchennych

Cena układu

* Cena przykładowych układów Qubik zawiera: korpusy, półki, szuflady, zawiasy, podnośniki, nóżki, fronty, uchwyty, płyty wykończeniowe, blaty, listwy montażowe.


Zastosowane materiały