W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem
powrót

Romer Relaks

Model Romeo Relaks to nowa wersja „kina domowego”. Dzięki panoramicznej, półokrągłej kompozycji, która dąży do tej kinowej, daje modelowi wspaniałe wizualne wrażenia. Uzupełnieniem całości są podłokietniki wyposażone w światło, miejsce do ładowania telefonu i przestrzeń do przechowywania napojów. Te podłokietniki oddzielają od siebie siedzenia i sprawdzają się jako wielofunkcyjne pojemniki.