W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem

Roza to fotel dla ludzi wymagających i aktywnych. Z pewnością, dostosuje się do indywidualnych potrzeb, a dodatkowo przyciągnie wzrok i wzbudzi podziw nie tylko wśród domowników ale też wśród znajomych i przyjaciół. Roza posiada funkcję relaks, która sprawdza się w chwilach, kiedy potrzebujesz się odprężyć, wyciszyć i nabrać sił do dalszego działania.

Fotel Roza występuję w dwóch wersjach:

- z manualną funkcją relaks

- z mechanizmem elektrycznym, zasilanym dzięki podłączeniu go do gniazdka elektrycznego