W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem
powrót

Satellite

Atrakcyjny i imponujący – taki właśnie jest narożnik Satellite. Dzięki szerokiemu siedzisku i 5 regulowanym zagłówkom komfort siedzenia zyskuje zupełnie nową jakość. Z kolei charakterystyczne dla Satellite pikowane siedziska dodają mu zadziornego charakteru, przez co narożnik jest bryłą, która z pewnością spodoba się osobom mocno stąpającym po ziemi.