W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem
powrót

Shape Lounge

Model Shape Lounge to propozycja dla osób ceniących klasykę. Fotel został zbudowany na stalowej ramie z wykorzystaniem sprężyn stalowych i pianki poliuretanowej, którą wypełnione są siedzisko, oparcie i podłokietniki. Maksymalne obciążenie fotela to 160 kg. Do wyboru są 4 warianty talerza obrotowego. W wersji podstawowej fotel dostępny jest z funkcją manualną z siłownikiem gazowym, gdzie możliwe jest manualne rozkładanie podnóżka, natomiast rozkładanie oparcia odbywa się przez zamontowaną metalową dźwignię. Ponadto w modelu Shape Lounge zastosowana została bezstopniowa regulacja oparcia, aż do pozycji leżącej. Z kolei 2-motorowa funkcja daje możliwość rozdzielnego lub jednoczesnego ustawienia podnóżka i oparcia do pozycji leżącej za pomocą dwóch silników. Funkcja 3-motorowa z pomocą przy wstawaniu daje możliwość rozdzielnego lub jednoczesnego ustawienia podnóżka i oparcia do pozycji leżącej za pomocą 3 silników. Innowacją jest zastosowanie zintegrowanej maty grzewczej dla podnóżka, siedziska i oparcia, a temperatura regulowana jest za pomocą pilota na 3 poziomach: 26oC, 29oC, 32oC. Dodatkowo fotel dopasowuje się do wzrostu, dzięki 9 ergonomicznym wariantom do wyboru.