W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem
powrót

Spektrum możliwości

Kolekcja mebli kuchennych

Za co kochamy klasyczne wnętrza? Powodów jest wiele. Przede wszystkim, kuchnie urządzone w takim stylu pasują do większości pozostałych wnętrz w domu. Dają także szeroki wachlarz możliwości doboru dodatków. W zależności od mody, pory roku, a nawet nastroju – możesz je dowolnie odmieniać. Biel frontów optycznie powiększy kuchnię i rozjaśni wnętrze pomieszczenia. Zestawienie bieli z wzorzystymi elementami, takimi jak np. płytki w marokańskie wzory lub z dekoracjami utrzymanymi w nasyconych kolorach sprawi, że kuchnia będzie odzwierciedleniem charakteru domowników.

Szczegóły gwarancji na meble Qubik w karcie gwarancyjnej.


Przykładowe układy

Układ liniowy

Kolekcja mebli kuchennych

Cena układu

Układ L

Kolekcja mebli kuchennych

Cena układu

* Cena przykładowych układów Qubik zawiera: korpusy, półki, szuflady, zawiasy, podnośniki, nóżki, fronty, uchwyty, płyty wykończeniowe, blaty, listwy montażowe.


Zastosowane materiały