PLN

Podstawka do naczyń

Index: 1413-003-363-001-0014

Produkt archiwalny
  • Informacje o produkcie

Informacje o produkcie

Informacje o produkcie
Opis produktu

Opis produktu

Podstawka do naczyń jest nieocenionym dodatkiem przy organizacji przestrzeni kuchennej. Pozwala na ekspozycję naczyń przy ograniczonej liczbie szafek i znacznie ułatwia do nich dostęp.

W konstrukcji uwzględniono dwie zawieszki przystosowane do relingu o wymiarze fi16 oraz gumowe zabezpieczenia, które sprawią, że metalowe elementy nie porysują ściany.

Metalowa konstrukcja pokryta jest chromowanym wykończeniem, dzięki czemu bez problemu skomponuje się on zarówno z jasną jak i ciemniejszą tonacją kuchennej aranżacji.

System relingowy w kuchni

Zamiast zastawiać powierzchnię blatu lub zapełniać wnętrza szafek zasobnikami na przyprawy, suszące się naczynia oraz papier i folię - można w kuchni zastosować system relingowy. Uporządkuje on kuchenną przestrzeń, uatrakcyjni wnętrze, a przede wszystkim pozwoli szybko i łatwo znaleźć potrzebne rzeczy bez tracenia czasu na przeszukanie wnętrz kuchennych szafek. Koszyki zawieszane na relingu stanowią ciekawe urozmaicenie wystroju wnętrza kuchni oraz praktyczny pomysł na wykorzystanie przestrzeni.
Wymiary

Wysokość

4 cm

Szerokość

20 cm

Długość

26.4 cm

Waga towaru z opakowaniem

0.61

Konstrukcja

Materiał wykonania

metal

Porównaj produkty

Dodaj min. 2 produkty do porównania.

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Podstawka do naczyń
<< Wróć do zakupów