W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem
powrót

Szarość na pierwszym planie

W tej kuchni to szarość gra pierwsze skrzypce. Jest pierwszoplanowym aktorem, który wprowadza nową jakość do całego show, jakim jest aranżacja kuchni. Fronty szafek kuchennych w nowoczesnym, szarym wybarwieniu idealnie korespondują z kolorem blatu i jednocześnie z bielą prostych i eleganckich płytek na ścianie. Szarości towarzyszą wspomniane już biel i kolorystyce drewna, które razem tworzą jedno z najmodniejszych ostatnio zestawień. W tej aranżacji wykorzystano kolory dąb davos truflowy i onyx szary. To widoczny trend, który ma szanse zająć 1 miejsce na podium i zdetronizować białe kuchnie. Powyższa aranżacja, to przykład kuchni w której całkowicie wykorzystano jej potencjał aranżacyjny. Mamy tu do dyspozycji dużo miejsca do pracy i przechowywania, które zyskujemy dzięki układowi w kształcie litery L oraz wysokiej zabudowie, w której swoje miejsce znalazły, lodówka z zamrażalnikiem i piekarnik. Kuchnia otwarta na część jadalnianą pozwala na wydzielenie 2 stref, które idealnie ze sobą współgrają i dopełniają się.

Szczegóły gwarancji na meble Qubik w karcie gwarancyjnej.


Przykładowe układy

Układ liniowy

Kolekcja mebli kuchennych

Cena układu

Układ L

Kolekcja mebli kuchennych

Cena układu

* Cena przykładowych układów Qubik zawiera: korpusy, półki, szuflady, zawiasy, podnośniki, nóżki, fronty, uchwyty, płyty wykończeniowe, blaty, listwy montażowe.


Zastosowane materiały