W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem

Tylko w sklepie online DOSTAWA GRATIS przy zakupie towarów za min. 200 zł | Promocja trwa do 1.08 Sprawdź

OFERTA NIE ŁĄCZY SIĘ Z INNYMI PROMOCJAMI

Tylko w sklepie online DOSTAWA GRATIS
przy zakupie towarów za min. 200 | Promocja trwa do 1.08
Sprawdź

OFERTA NIE ŁĄCZY SIĘ Z INNYMI PROMOCJAMI

test11111
Zgodny z trendami czy nawiązujący do tradycji? Stonowany czy z nutką aranżacyjnego szaleństwa? Jeśli nie masz koncepcji jak w tym roku zaaranżować stół na wigilijną wieczerzę czy świąteczny obiad – podsuwamy Ci 3 inspirujące pomysły. Podobają Ci się wytworne dekoracje we współczesnej formie? Na pewno przypadnie Ci do gustu biało – czerwona aranżacja z elementami srebra. Kochasz naturę, a Twoje święta muszą mieć zapach choinki? Zdobiąc świąteczny stół, zdecyduj się na zastawę i ozdoby w rustykalnym stylu. Jeżeli z kolei kochasz złote dodatki i tajemniczy urok granatu – wybierz klasyczne nakrycie oraz dekoracje w barwach rozgwieżdżonego nieba.