W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem
Ikona

Tysiące mebli i dodatków.
Wybierz idealne dla Twojego wnętrza.

Ikona

Bezpieczne i wygodne zakupy.
Dostawa na terenie całego kraju.

Wczytywanie...
Wczytywanie...
Porównaj produkty

Dodaj min. 2 produkty do porównania.

Inspiracje

Inspiracje

Kącik do prac manualnych w domu

Książka i film to częste sposoby na oderwanie się od codziennych problemów. Jednak czas relaksu po stresującym tygodniu w pracy może przyjąć też nieco bardziej czynny wymiar, choć wciąż w swoich czterech kątach. Może to być szydełkowanie, malowanie czy szycie. Warto wtedy mieć przytulny i praktycznie urządzony kącik do prac manualnych z pięknymi dodatkami.

Więcej

Wczytywanie
Etap Sofa
Rauch
MDesign
Steinpol
Instilo
Trendline
Inspire
Comfort Line
New Look
Romantica
Furni Home
Fresh
Softi
Milo
Exline
Vita
Natura
Galaxy
Sensi
UP ON
Esteti
Ditrendi
Werdomo