W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem

Specjalna obróbka sofy Vincent przywołuje atmosferę innych czasów, lecz kwadratowe linie oraz prostota dodatkowych elementów dodają jej nowoczesności. Oparcie i boki mają tą samą wysokość i są zaprojektowane jako jeden element, który obejmuje niskie i szerokie poduszki na siedzeniu. Najbardziej widoczną cechą tego modelu jest z pewnością wyjątkowa kombinacja pomiędzy kwadratowymi stalowymi nogami oraz płytką umieszczoną w podłokietniku, tworząc tym samym atrakcyjne „naruszenie” w strukturze.