W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem
powrót

Volare Spot

Volare to najwyższy poziom, jeśli chodzi o komfort siedzenia i funkcjonalność. Rzadko zdarza się, by z pozoru zwyczajny mebel do siedzenia był tak bardzo elegancki. Siedem poziomów oparcia pozwala na umieszczenie podłokietników w dowolnym ułożeniu. Warto pamiętać, że naprawdę dobre rzeczy w życiu są zupełnie proste, po prostu piękne.