W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem
powrót

W angielskim stylu

Kolekcja mebli kuchennych

Styl angielski nie ma sobie równych. Sprawdza się idealnie zarówno w dużych, otwartych na salon kuchniach, jak i mniejszych pomieszczeniach. Kuchnia w stylu angielskim wyróżnia się przede wszystkim klasyczną formą frontów szafek, z charakterystycznymi, podłużnymi żłobieniami. Szafki w tym stylu wyposażone są zazwyczaj w ozdobne uchwyty, które często same w sobie stanowią już ozdobę. Mówiąc o stylu angielskim nie sposób nie wspomnieć o przeszklonych witrynach szafek, które dodają lekkości zabudowie kuchennej. Jednym z podstawowych, często wybieranych kolorów jest szarość – elegancka i ponadczasowa, ale też niezwykle przytulna. W takiej kuchni czas płynie wolniej, dzięki czemu wszyscy domownicy mogą cieszyć się niezapomnianymi chwilami spędzanymi w rodzinnym gronie.

Szczegóły gwarancji na meble Qubik w karcie gwarancyjnej.


Przykładowe układy

Układ liniowy

Kolekcja mebli kuchennych

Cena układu

3513,99

Układ L

Kolekcja mebli kuchennych

Cena układu

4342,99

* Cena przykładowych układów Qubik zawiera: korpusy, półki, szuflady, zawiasy, podnośniki, nóżki, fronty, uchwyty, płyty wykończeniowe, blaty, listwy montażowe.


Zastosowane materiały