W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem
powrót

W duchu nowoczesności

W duchu nowoczesności kolekcja mebli kuchennych Salony Agata Meble

Kuchnia w kształcie litery L z wyspą kuchenną, a przy tym otwarta na salon lub jadalnię – brzmi skomplikowanie? A wcale tak nie jest. Zacznijmy od początku. Kuchnia w kształcie litery L to często spotykane rozwiązanie w polskich domach z kilku powodów. Po pierwsze w takim układzie znajduje się wiele miejsca do przechowywania i sporo blatu roboczego do przygotowania posiłków, a nawet do eksponowania przypraw i suchych produktów jak np. kasze czy makarony w eleganckich pojemnikach. Wyspa kuchenna dodaje więcej powierzchni roboczej a dodatkowo tworzy miejsce, przy którym można wypić poranną kawę czy zjeść szybki obiad. Kuchnia otwarta na salon czy jadalnie to nowoczesne rozwiązanie, które optycznie powiększają pomieszczenie. Dzięki zastosowaniu frontów w białym akrylu i kolorze onyx szary i połączeniu ich z elementami w kolorze drewna można otrzymać klasyczną i elegancką kuchnię, którą jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki można zmienić dzięki dodatkom w wybranym kolorze.

Szczegóły gwarancji na meble Qubik w karcie gwarancyjnej.


Przykładowe układy

Układ liniowy

Kolekcja mebli kuchennych

Cena układu

Układ L

Kolekcja mebli kuchennych

Cena układu

* Cena przykładowych układów Qubik zawiera: korpusy, półki, szuflady, zawiasy, podnośniki, nóżki, fronty, uchwyty, płyty wykończeniowe, blaty, listwy montażowe.


Zastosowane materiały