Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj

Ważna informacja dla Klientów dot. naczynia ceramicznego

Ważna informacja dla Klientów

Dotyczy naczynia ceramicznego do zapiekania PRIMA CUCCINA, Rectangular BAKING DISH  QH-AG02 będącego w ofercie sprzedaży w okresie od września 2016 r. do września 2017 r.

Informujemy, iż na zlecenie Inspekcji Handlowej wykonano badania naczynia ceramicznego do zapiekania PRIMA CUCCINA, Rectangular BAKING DISH  QH-AG02. W wyniku przeprowadzonego badania polegającego na badaniu naczynia na szok termiczny uszkodzeniu uległa wewnętrzna powłoka naczynia. Według Inspekcji Handlowej istnieje ryzyko pęknięcia naczynia i ryzyko oblania użytkownika wyjmującego naczynie z piekarnika gorącym sosem wydostającym się z popękanego naczynia. Niezależnie od powyższego oraz od ostatecznego wyniku postępowania mając na uwadze bezpieczeństwo i komfort naszych Klientów informujemy, że istnieje możliwość dokonania zwrotu zakupionego naczynia za zwrotem ceny sprzedaży.