Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj
Porównaj produkty

Dodaj min. 2 produkty do porównania.

Serwisy kawowe

Pokaż filtry
6 w tej kategorii

Na wyposażenie jadalni składa się wiele elementów. Wśród nich nie może oczywiście zabraknąć mebli, takich jak stół, krzesła czy komoda, które pozwalają nam na spożywanie posiłków w wyjątkowo komfortowych warunkach. To właśnie na ich kompletowaniu większość osób skupia całą swoją uwagę. Tymczasem równie istotny w urządzaniu jadalni jest zakup odpowiedniej zastawy stołowej oraz pozostałych naczyń przeznaczonych do serwowania potraw. W swoich zakupach nie można również pominąć serwisów kawowych, w których podana kawa stanie się ucztą zarówno dla ciała, jak i dla zmysłów. 


Serwisy kawowe świetnie sprawdzają się nie tylko podczas podniosłych uroczystości. Używane na co dzień, pozwalają delektować się kawą podawaną w estetyczny sposób, będący przyjemnym dla oka uzupełniniem leniwych poranków i wieczorów wypełnionych beztroskim relaksem. Jeśli w Twojej jadalni wciąż brakuje zastawy kawowej, zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez nasze salony. W naszych propozycjach możesz znaleźć komplet filiżanek do kawy, który swoim wyglądem doskonale dopasuje się do pozostałych naczyń, tworząc z nimi harmonijną całość. Dzięki temu Twoja jadalnia zyska dodatkowy element wystroju, a Ty będziesz mógł pić kawę w eleganckich filiżankach zawsze wtedy, kiedy przyjdzie Ci na to ochota.


Serwis kawowy na każdą okazję

Jadalnia to absolutnie wyjątkowe miejsce, jedno z ważniejszych w całym domu. Tworząc jej wystrój, każdy ma na uwadze przede wszystkim jej wygląd, skupiając się na doborze efektownych mebli i dodatków, które zestawione ze sobą, stworzą dobrze prezentującą się aranżację. Poza nimi trzeba jednak wziąć pod uwagę praktyczny aspekt jadalni, bo przecież to właśnie w niej spożywa się wspólne posiłki. W związku z tym musi ona zapewniać jak największy poziom komfortu. Ta zasada powinna przyświecać każdemu podczas zakupów mebli oraz dodatków do jadalni, w tym również naczyń przeznaczonych do podawania poszczególnych potraw. Warto wziąć sobie ją do serca także podczas wyboru kompletu filiżanek, które uzupełnią wyposażenie jadalni. 


Mając na uwadze zupełnie odmienne potrzeby i indywidualne gusta klientów, nasze salony przedstawiają ofertę różnorodnych serwisów kawowych, składających się z różnej liczby elementów. Poszczególne komplety różnią się od siebie zarówno wyglądem, ilością zdobień, jak i samą formą. W zależności od tego, co jest bliższe Twoim upodobaniom, do Twojej dyspozycji pozostają porcelanowe serwisy kawowe, o klasycznym wyglądzie, pozbawione zdobień, komplety kawowe bogato zdobione w oryginalne desenie lub motywy kwiatowe, białe komplety zdobione subtelnymi złoceniami, jak również geometryczne filiżanki i dopasowane do nich spodki, nawiązujące swoją formą do stylu nowoczesnego. Przed zakupem, poza liczbą elementów, które powinny się znaleźć w wybranym serwisie, warto uwzględnić także wielkość filiżanek. Musisz określić, czy wybrane filiżanki będą służyły wyłącznie do podawania kawy, czy też będzie w nich serwowana także herbata. W tym drugim przypadku należy zadbać o to, by zakupione filiżanki były większe niż te przeznaczone wyłącznie do kawy. Dzięki temu zakupiony serwis kawowy będzie mógł być jeszcze częściej użytkowany. W swoich wyborach warto uwzględnić oczywiście wygląd filiżanek – ich estetykę oraz jakość. Im wyższa, tym większe szansę na to, że serwis kawowy będzie służył niezawodnie przez całe lata.