W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem

Zostań naszym dostawcą

Producenci i dostawcy towarów i usług, z którymi współpracujemy odgrywają kluczową rolę w naszym dynamicznym rozwoju.

Z naszymi Partnerami pragniemy budować relacje oparte na zaufaniu, wzajemnym szacunku i zadowoleniu. Jesteśmy przekonani, że taka współpraca przynosi najlepsze efekty. To dzięki nim i świetnej organizacji jesteśmy w stanie spełniać potrzeby naszych Klientów, którzy oczekują wysokiej jakości i dobrych cen.

Rozpoczęcie współpracy z Agata SA to szansa na osiąganie biznesowych sukcesów i możliwość sprzedaży w jednej z największych sieci handlowych w Polsce oferujących meble, akcesoria wyposażenia wnętrz, dekoracje, oświetlenie i wiele innych produktów.


Zapraszamy do długotrwałej i stabilnej współpracy.

Formularz kontaktowy
dla dostawcy