Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj

Promocje

Rabat 15% na zamówione stoły z kolekcji Szynaka Meble

Promocja „Rabat 15% na zamówione stoły z kolekcji Szynaka Meble” trwa od 17 października do 3 listopada 2016. Promocja nie obejmuje mebli zamówionych lub zakupionych poza okresem promocji. Pełny regulamin, szczegóły promocji oraz lista produktów objętych promocją dostępne są w salonach Agata i na www.agatameble.pl.

Rabat 10% na zamówione meble z kolekcji Noblee

Promocja „Rabat 10% na zamówione meble z kolekcji Noblee” trwa od 17 października do 3 listopada 2016. Promocja nie obejmuje mebli zamówionych lub zakupionych poza okresem promocji. Pełny regulamin oraz szczegóły promocji dostępne są w salonach Agata i na www.agatameble.pl.

Kupony Rabatowe

Kupony Rabatowe dostępne na agatameble.pl Pokaż kupon w swoim telefonie lub wydrukuj go z naszej strony. Promocja trwa od 17.10 do 03.11.2016 r.

Materace kupione online dostarczamy gratis

Promocja „Materace kupione online dostarczamy gratis” trwa od 28 października do wyczerpania zapasów jednak nie dłużej niż do 1 listopada 2016 r. Pełny regulamin oraz szczegóły promocji dostępne są na www.agatameble.pl

Powrót