Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj

Promocje

Rabaty na towary z gazetki. Promocja obowiązuje od 19 września 2016 r. do wyczerpania zapasów, nie dłużej jednak niż do dnia 02 października 2016 r. Wszystkie ceny podane są w PLN z VAT.

Rabaty do 20% albo 30 rat 0%

Promocja „Rabaty do 20% albo 30 rat 0% - październik 2016 r.” trwa od 30 września 2016 r. do 16 października 2016 r.  Ceny promocyjne Super Okazji zawierają rabat 20% w ramach tej promocji.

Oferta kredytu bez oprocentowania oraz innych kosztów (RRSO=0%), rozłożonego na maksymalnie 30 m-cy, zależy od spełnienia warunków Organizatora oraz Instytucji Finansowych. Oferta „30 rat 0%” nie łączy się z ofertą „Rabaty do 20%” (wybór należy do Klienta). Promocja nie obejmuje towarów zamówionych lub zakupionych poza okresem promocji. Oferta „30 rat 0%” jest niedostępna w Sklepie Internetowym www.agatameble.pl. Regulamin i szczegóły promocji dostępne w salonach Agata i na www.agatameble.pl.


Narożnik Benita

Cena promocyjna narożnika Benita obowiązuje od 30 września 2016 r. do wyczerpania zapasów, nie dłużej jednak niż do 16 października 2016 r. W promocji kolory/materiały: plecionka czarna z grafitem (tkanina syntetyczna typ MAJORKA 03)/czarna (ekoskóra typ SOFT 11)/poduszka ozdobna zielona (tkanina syntetyczna typ CASABLANCA 2312); plecionka szara (tkanina syntetyczna typ MAJORKA 04)/grafit (ekoskóra typ MADRYT 995)/poduszka ozdobna czerwona (tkanina syntetyczna typ CASABLANCA 2309). Cena promocyjna Super Okazji zawiera 20% rabatu w ramach promocji "Rabaty do 20%”. Oferta kredytu bez oprocentowania oraz innych kosztów (RRSO=0%), rozłożonego na maksymalnie 30 m-cy, zależy od spełnienia warunków Organizatora oraz Instytucji Finansowych. Narożnik Benita może być niedostępny, a oferta „30 rat 0%” jest niedostępna w Sklepie Internetowym www.agatameble.pl. Promocja nie obejmuje towarów zamówionych lub zakupionych poza okresem promocji. Regulamin i szczegóły promocji dostępne w salonach Agata i na www.agatameble.pl.

Materace z kolekcji Natura

Cena promocyjna materacy z kolekcji Natura w rozmiarach standardowych obowiązuje od 30 września 2016 r. do wyczerpania zapasów, nie dłużej jednak niż do 16 października 2016 r. Ceny promocyjne Super Okazji zawierają rabat 20% w ramach promocji "Rabaty do 20%”. Oferta kredytu bez oprocentowania oraz innych kosztów (RRSO=0%), rozłożonego na maksymalnie 30 m-cy, zależy od spełnienia warunków Organizatora oraz Instytucji Finansowych. Materace Natura mogą być niedostępne, a oferta „30 rat 0%” jest niedostępna w Sklepie Internetowym www.agatameble.pl. Promocja nie obejmuje towarów zamówionych lub zakupionych poza okresem promocji. Regulamin i szczegóły promocji dostępne w salonach Agata i na www.agatameble.pl.

Lampa Led Trois

Cena promocyjna lampy led Trois obowiązuje od 30 września 2016 r. do wyczerpania zapasów, nie dłużej jednak niż do 16 października 2016 r. Cena promocyjna Super Okazji zawiera 20% rabatu w ramach promocji "Rabaty do 20%". Cena lampy led Trois obejmuje wbudowany, niewymienny moduł LED o klasie energetycznej A. Dostawca Wofi Leuchten Wortmann&Filz GmbH. Oferta kredytu bez oprocentowania oraz innych kosztów (RRSO=0%), rozłożonego na maksymalnie 30 m-cy, zależy od spełnienia warunków Organizatora oraz Instytucji Finansowych. Oferta „30 rat 0%” jest niedostępna w Sklepie Internetowym www.agatameble.pl. Promocja nie obejmuje towarów zamówionych lub zakupionych poza okresem promocji. Regulamin i szczegóły promocji dostępne w salonach Agata i na www.agatameble.pl.

Powrót