Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj

Promocje

Stelaż za 1 zł

Tylko do 28 maja 2017 r. przy zakupie materaca z kolekcji Sensi w standardowym wymiarze otrzymasz stelaż Insert Mini (HI) lub Insert Mini (FL) tylko za 1 zł.

Promocja „Stelaż za 1 zł” trwa od 22 maja 2017 r. (a w salonie w Płocku i Wrocławiu od 26 maja 2017 r.) do 28 maja 2017 r. Klient zamawiający materac z kolekcji Sensi w wymiarze standardowym uprawniony jest do zamówienia jednej sztuki stelaża Insert Mini (HI) lub Insert Mini (FL) w tym samym rozmiarze co materac, w cenie 1,00 zł brutto, tj. z odpowiednim rabatem. Promocja nie obejmuje towarów zamówionych poza okresem promocji. Promocja jest niedostępna w sklepie internetowym www.agatameble.pl. Szczegóły promocji dostępne w salonach Agata oraz na www.agatameble.pl.

Donice ogrodowe zakupione online dostarczamy gratis

Promocja „Donice ogrodowe kupione online dostarczamy gratis” trwa od 22.05 do 28.05.2017 r. i obowiązuje wyłącznie w sklepie internetowym www.agatameble.pl na wszystkie towary tam opisane jako „donica ogrodowa”. Pełny regulamin oraz szczegóły na www.agatameble.pl.

Kupony rabatowe

Kupony Rabatowe dostępne na agatamebe.pl. Pokaż kupon w swoim telefonie lub wydrukuj go z naszej strony. Promocja trwa od 22.05 do 28.05.2017 r.

Powrót