Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj

Promocje

Zobacz gazetkę z artykułami wyposażenia wnętrz

Ceny promocyjne towarów z gazetki obowiązują od 16 stycznia 2017 r. do wyczerpania zapasów, jednak nie dłużej niż do 29 stycznia 2017 r. Wszystkie ceny podane są w PLN zawierają podatek VAT.

Lampa podłogowa Fynn

Cena promocyjna Super Okazji - lampy podłogowej Fynn obowiązuje od 7 stycznia 2017 r. do wyczerpania zapasów danego sklepu, nie dłużej jednak niż do 22 stycznia 2017 r. W promocji różne kolory kloszy. Oprawa jest przystosowana do żarówki o klasie energetycznej od A++ do E. Cena oprawy nie obejmuje żarówki. Dostawcą oprawy jest Wofi Leuchten Wortmann&Filz GmbH. W ramach promocji „40 rat 0%, dwie pierwsze raty finansowane rabatem 5% - styczeń 2017 r.” oferta kredytu rozłożonego na maksymalnie 38 m-cy bez oprocentowania i innych kosztów (RRSO=0%), z możliwością opóźnienia spłaty o 2 miesiące zależy od spełnienia warunków Organizatora oraz Instytucji Finansowych. Promocja nie obejmuje towarów zamówionych lub zakupionych poza okresem promocji. Regulamin i szczegóły promocji dostępne są w salonach Agata oraz na www.agatameble.pl.

Meblościanka Durango

W promocji meblościanka Durango. Cena promocyjna Super Okazji – meblościanki Durango obowiązuje od 7 stycznia 2017 r. do wyczerpania zapasów danego sklepu, nie dłużej jednak niż do 22 stycznia 2017 r. W ramach promocji  „40 rat 0%, dwie pierwsze raty finansowane rabatem 5% - styczeń 2017 r.” oferta kredytu rozłożonego na maksymalnie 38 m-cy bez oprocentowania i innych kosztów (RRSO=0%), z możliwością opóźnienia spłaty o 2 miesiące zależy od spełnienia warunków Organizatora oraz Instytucji Finansowych. Promocja nie obejmuje towarów zamówionych lub zakupionych poza okresem promocji. Regulamin i szczegóły promocji dostępne są w salonach Agata oraz na www.agatameble.pl.

Sofa Havana

W promocji sofa Havana kolory/materiały: jasny szary (tkanina syntetyczna typ Ontario 90)/szary (tkanina syntetyczna typ Ontario 92). Cena promocyjna Super Okazji – sofy Havana obowiązuje od 7 stycznia 2017 r. do wyczerpania zapasów danego sklepu, nie dłużej jednak niż do 22 stycznia 2017 r. W ramach promocji  „40 rat 0%, dwie pierwsze raty finansowane rabatem 5% - styczeń 2017 r.” oferta kredytu rozłożonego na maksymalnie 38 m-cy bez oprocentowania i innych kosztów (RRSO=0%), z możliwością opóźnienia spłaty o 2 miesiące zależy od spełnienia warunków Organizatora oraz Instytucji Finansowych. Promocja nie obejmuje towarów zamówionych lub zakupionych poza okresem promocji. Regulamin i szczegóły promocji dostępne są w salonach Agata oraz na www.agatameble.pl.

40 rat 0 %, dwie pierwsze raty finansowane rabatem 5 % - styczeń 2017 r.

Dwie pierwsze raty finansowane przyznanym rabatem 5%. Promocja „40 rat 0%, dwie pierwsze raty finansowane rabatem 5% - styczeń 2017 r.” trwa od 7 stycznia do 22 stycznia 2017 r. Przyznanie kredytu rozłożonego na maksymalnie 38 m-cy bez zapłaty przez Klienta oprocentowania i innych kosztów kredytu (RRSO=0%), z możliwością opóźnienia spłaty o 2 miesiące zależy od spełnienia warunków Organizatora oraz Instytucji Finansowych. Promocja nie obejmuje towarów zamówionych lub zakupionych poza okresem promocji. Regulamin i szczegóły promocji dostępne są w salonach Agata oraz na www.agatameble.pl.

Przyjdź po materac, wyjedź nowym autem

Konkurs „Przyjdź po materac, wyjedź nowym autem!” trwa od 18 listopada 2016 r. do 28 lutego 2017 r. Zadanie konkursowe polega na wymyśleniu hasła reklamowego dla marki materacy Galaxy Line lub Natura. Organizatorem konkursu jest SimpliCity Printing House spółka z o. o. sp.k. z siedzibą w Skórzewie, na zlecenie Sponsora Hilding Anders Polska Sp. z o. o., z siedzibą w Murowanej Goślinie. Partnerem jest Agata S. A. z siedzibą w Katowicach. Regulamin konkursu dostępny jest w salonach Agata, na www.agatameble.pl oraz w siedzibie Organizatora, Sponsora i Partnera.

Powrót