Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj

Promocje

Gazetka z artykułami wyposażenia wnętrz
Promocja obowiązuje od 22 sierpnia 2016 r. do wyczerpania zapasów, nie dłużej jednak niż do dnia 04 września 2016 r. Wszystkie ceny podane są w PLN z VAT.
Stoły i krzesła z kolekcji Paged taniej o wartość podatku VAT

PromocjaZamówione stoły i krzesła z kolekcji Paged taniej o wartość podatku VATtrwa od 29 sierpnia do 2 września 2016. Promocja nie obejmuje mebli zamówionych lub zakupionych poza okresem promocji. Promocja jest niedostępna w sklepie internetowym www.agatameble.pl. Pełny regulamin, szczegóły promocji oraz lista produktów objętych promocją dostępne są w salonach Agata i na www.agatameble.pl.

Rabat 10% na wybrane zamówione meble z kolekcji Di Trendi
Promocja„Rabat 10% na wybrane zamówione meble z kolekcji Di Trendi” trwa od 29 sierpnia do 2 września 2016. Promocja nie obejmuje mebli zamówionych lub zakupionych poza okresem promocji. Promocją nie są objęte meble kuchenne, akcesoria kuchenne i dodatki kuchenne z kolekcji Di Trendi. Promocja jest niedostępna w sklepie internetowym www.agatameble.pl. Pełny regulamin oraz szczegóły promocji dostępne są w salonach Agata i na www.agatameble.pl.
Kupony Rabatowe

Kupony Rabatowe dostępne na agatamebe.pl Pokaż kupon w swoim telefonie lub wydrukuj go z naszej strony. Promocja trwa od 29.08 do 02.09.2016 r.

Powrót