Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony www. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz w jaki sposób z nich korzystamy, kliknij tutaj

Promocje

Gazetka promocyjna
Promocja „Przyjdź z gazetką i wykorzystaj codziennie inny kupon promocyjny” jest nie dostępna w sklepie internetowym www.agatameble.pl oraz w salonie Agata w Warszawie – Targówku. Regulamin i szczegóły w salonach Agata i na www.agatameble.pl. Ceny towarów z gazetki obowiązują od 16.07.2018 r. do 29.07.2018 r. albo do wcześniejszego wyczerpania zapasów danego sklepu. Ceny podane w PLN i zawierają VAT.
Meble kupione online dostarczamy i wnosimy gratis
Promocja trwa od 15.07 do 19.07.2018 r. i obowiązuje wyłącznie w sklepie internetowym www.agatameble.pl. Regulamin i szczegóły na www.agatameble.pl.
Kup jeden wybrany produkt, a drugi taki sam otrzymaj za 1 zł
Promocja "Kup jeden wybrany produkt, a drugi taki sam otrzymaj za 1 zł" trwa od 16 do 19 lipca 2018 r. i dotyczy takiego samego produktu w tym samym lub innym kolorze/wzorze. Promocja jest niedostępna w salonie Agata w Bolesławicach k. Słupska, w Wałbrzychu oraz w Warszawie – Targówku. Regulamin, lista produktów objętych promocją i szczegóły w salonach Agata i na www.agatameble.pl.
Rabat 100 zł przy zakupie jednej sofy za minimum 1000 zł
Tylko dzisiaj, 18.07.2018 r., skorzystaj z promocji na sofy w salonach Agata. Rabat 100 zł przy zakupie jednej sofy za min. 1000 zł. Promocja „Przyjdź z gazetką i wykorzystaj codziennie inny kupon promocyjny” jest niedostępna w sklepie internetowym www.agatameble.pl oraz w salonie Agata w Warszawie – Targówku. Regulamin i szczegóły w salonach Agata i na www.agatameble.pl.
Kupony rabatowe
Kupony Rabatowe dostępne na agatameble.pl. Pokaż kupon w swoim telefonie lub wydrukuj go z naszej strony. Promocja trwa od 16.07 do 19.07.2018 r.