W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem

Promocje

100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł albo 60 rat 0%, trzy raty gratis
Trzy pierwsze raty finansowane rabatem 5%. Promocja od 12 do 31.01.2021 r., nie obejmuje usług. Przyznanie kredytu zależy od Banków. Wskazane oferty nie łączą się ze sobą i innymi dostępnymi tylko w sklepie internetowym. Szczegóły w salonach i na agatameble.pl.
Gazetka promocyjna
Ceny towarów z gazetki obowiązują od 15 do 31.01.2021 r. albo do wcześniejszego wyczerpania zapasów danego sklepu. Ceny podane są w PLN z VAT. Oferta nie obowiązuje w salonie Agata w Łodzi.
Rabat 10% na meble kuchenne
Trzy pierwsze raty finansowane rabatem 5%. Superokazja: meble kuchenne z wyłączeniem stołów, krzeseł, sprzętu AGD, zlewozmywaków, baterii, akcesoriów. Cena obowiązuje od 12 do 31.01.2021 r. albo do wcześniejszego wyczerpania zapasów danego sklepu. Przyznanie kredytu zależy od Banków. Oferty: „60 rat 0%, trzy pierwsze raty finansowane rabatem 5%”, „100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł”, inne oferty dostępne tylko w sklepie internetowym nie łączą się ze sobą. Meble kuchenne są niedostępne w salonach w Bolesławicach k. Słupska, Wałbrzychu, a w sklepie internetowym www.agatameble.pl niedostępne są meble Qubik. Szczegóły w salonach i na agatameble.pl. Szczegóły gwarancji na meble Qubik w karcie gwarancyjnej u sprzedawców i na www.agatameble.pl.
Rabat 10% na wybrane kolekcje mebli FORTE
Trzy pierwsze raty finansowane rabatem 5%. Superokazja: meble skrzyniowe z kolekcji Tuluza, Snow, Attention Exclusive, Canne, Canne New, Carea, Clif, Seriel, Jokaza, Kazbek, Recover, Marey, Ricciano, Nacula, Rockhampton, Rondino 2, Freetown, Havanna. Cena obowiązuje od 12 do 31.01.2021 r. albo do wcześniejszego wyczerpania zapasów danego sklepu. Przyznanie kredytu zależy od Banków. Oferty: „60 rat 0%, trzy pierwsze raty finansowane rabatem 5%”, „100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł”, inne oferty dostępne tylko w sklepie internetowym nie łączą się ze sobą. Szczegóły w salonach i na agatameble.pl.
840,- 1359, Sofa Como
Trzy pierwsze raty finansowane rabatem 5%.Superokazja: sofa Como ciemnoszara (tkanina Evolution 17)/ nóżki czarne; szara (tkanina Evolution 15)/ nóżki czarne. Cena obowiązuje od 12 do 31.01.2021 r. albo do wcześniejszego wyczerpania zapasów danego sklepu. Przyznanie kredytu zależy od Banków. Oferty: „60 rat 0%, trzy pierwsze raty finansowane rabatem 5%”, „100 zł rabatu za każde wydane 1000 zł”, inne oferty dostępne tylko w sklepie internetowym nie łączą się ze sobą. Szczegóły w salonach i na agatameble.pl.