Wybierz swój sklep

Zlokalizuj najbliższy sklep Agata w Twojej okolicy. Dzięki temu informacje o dostawie oraz dostępności produktów będą aktualne i dostosowane do Twojej lokalizacji.

Agata - opinie i komentarze Klientów

Atrakcyjne ceny

Szeroki asortyment

Liczne promocje

Atrakcyjne ceny

Szeroki asortyment

 

Fachowa obsługa

Sprawna realizacja

Bezpieczne zakupy

Liczne promocje

Fachowa obsługa

Sprawna realizacja

Bezpieczne zakupy

Opinie o sklepach stacjonarnych Agata i sklepie online agatameble.pl są dla nas ważne: cieszą, inspirują i wskazują kierunki rozwoju. Na tej stronie z dumą prezentujemy wybrane komentarze, napisane przez naszych Klientów i dotyczące różnych aspektów naszej działalności.
Poznaj opinie o sklepach Agata i agatameble.pl i przekonaj się, dlaczego warto zrobić zakupy mebli i dodatków właśnie u nas, za co cenią nas Klienci i co odróżnia nas od konkurencji. Jeśli jesteś naszym Klientem, możesz także wystawić swoją opinię. W tym celu skorzystaj z przycisku poniżej:

Opinie Klientów o sklepach stacjonarnych„Z wielkim pozytywnym zaskoczeniem pragnę przekazać swoją opinię na temat asortymentu sklepu. Nie jestem stałym bywalcem (ostatnia wizyta w sklepie przed 2 laty), jednak akcesoria, dekoracje oraz lampy zaskoczyły mnie aktualnymi stylami i trendami we wnętrzach oraz świetną relacją ceny do jakości. Osoba dobierająca dostawców akcesoriów w Państwa sklepie z pewnością zasługuje na pochwałę - zostawiłem w sklepie dobre paręset złotych zakupując piękne dodatki.”


„Witam. W dniu dzisiejszym w Waszym salonie wybierałam stół i krzesła do jadalni. Jestem pod ogromnym wrażeniem obsługi. Pani Izabela urzekła mnie swoim spokojem, chęcią pomocy, profesjonalnym podejściem do klienta, a przede wszystkim wiedzą na temat sprzedawanych produktów. Byłam w Państwa salonie po raz pierwszy i na pewno nie ostatni. Wielkie brawa dla tej Pani. Pozdrawiam.”Łukasz


Urszula


Opinie Klientów o Salonach Agata
Z wielkim pozytywnym zaskoczeniem pragnę przekazać swoją opinię na temat asortymentu sklepu. Nie jestem stałym bywalcem (ostatnia wizyta w sklepie przed 2 laty), jednak akcesoria, dekoracje oraz lampy zaskoczyły mnie aktualnymi stylami i trendami we wnętrzach oraz świetną relacją ceny do jakości. Osoba dobierająca dostawców akcesoriów w Państwa sklepie z pewnością zasługuje na pochwałę - zostawiłem w sklepie dobre paręset złotych zakupując piękne dodatki.”

Łukasz

"Witam. W dniu dzisiejszym w Waszym salonie w Szczecinie, wybierałam stół i krzesła do jadalni. Jestem pod ogromnym wrażeniem obsługi. Pani Izabela A., urzekła mnie swoim spokojem, chęcią pomocy, profesjonalnym podejściem do klienta, a przede wszystkim wiedzą na temat sprzedawanych produktów. Byłam w Państwa salonie po raz pierwszy i na pewno nie ostatni. Wielkie brawa dla tej Pani. Pozdrawiam."

Urszula
„Chciałam się podzielić niezwykle uprzejmą opinią na temat obsługi podczas projektowania kuchni. (...). Pan Wojciech okazał się bardzo pomocny, cierpliwy i wytrwały, mimo wielu problemów i trudności, jakie pojawiały się przy projekcie. Doradzał, a jednocześnie nie narzucał swoich pomysłów, służył swoją wiedzą i odpowiadał na każde pytanie. Przy realizacji finalnej projektu podsunął jeszcze kilka pomysłów, bo wcześniej sam z siebie przyjrzał się projektowi jeszcze raz, wiedząc, że następnego dnia jesteśmy umówieni. Dodatkowo chciałam podkreślić, że Pan Wojciech jest niesamowicie uprzejmy, kulturalny i podchodzi z ogromnym szacunkiem do klienta. Oby więcej takich pracowników. Naprawdę przyjemnością było z nim współpracować!”


„Dzień dobry, chciałam się podzielić opinią dotyczą obsługi klienta w dziele projektowym kuchni, Pan Mateusz obsłużył Nas rewelacyjnie, przedstawił wszelakie warianty. Jak tylko podałam wymiary pomieszczenia, Pan w 15 minut ogarnął cały projekt, później szukaliśmy najlepszych rozwiązań/ zamienników. Baaaardzo sprawnie mu to poszło. Po drugie, Pan nie wciskał najdroższych rozwiązań, wręcz doradzał nad czym moglibyśmy podyskutować, aby łączny koszt wyszedł dużo niższy. Jestem baaardzo mile zaskoczona. A wizualizacja mojej kuchni jest świetna! I to zrobiona tak szybciutko. Po trzecie, jest dostępny pod telefonem, Pan M. zapewnia możliwość zmiany wizualizacji, naprawdę ogarnia. Pan Mateusz - prawdziwy fachowiec, wie co i jak. Serdecznie go polecam !”
Karolina


Wioleta

Chciałam się podzielić niezwykle uprzejmą opinią na temat obsługi podczas projektowania kuchni. Chodzi o sklep stacjonarny w Białymstoku i Pana Wojciecha O. Okazał się bardzo pomocny, cierpliwy i wytrwały, mimo wielu problemów i trudności, jakie pojawiały się przy projekcie. Doradzał, a jednocześnie nie narzucał swoich pomysłów, służył swoją wiedzą i odpowiadał na każde pytanie. Przy realizacji finalnej projektu podsunął jeszcze kilka pomysłów, bo wcześniej sam z siebie przyjrzał się projektowi jeszcze raz, wiedząc, że następnego dnia jesteśmy umówieni. Dodatkowo chciałam podkreślić, że Pan Wojciech O. jest niesamowicie uprzejmy, kulturalny i podchodzi z ogromnym szacunkiem do klienta. Oby więcej takich pracowników. Naprawdę przyjemnością było z nim współpracować!”

Karolina

Dzień dobry, chciałam się podzielić opinią dotyczą obsługi klienta w dziele projektowym kuchni, Pan obsłużył Nas rewelacyjnie, przedstawił wszelakie warianty. Jak tylko podałam wymiary pomieszczenia, Pan w 15 minut ogarnął cały projekt, później szukaliśmy najlepszych rozwiązań/zamienników. Baaaardzo sprawnie mu to poszła. Po drugie, Pan nie wciskał najdroższych rozwiązań, wręcz doradzał nad czym moglibyśmy podyskutować, aby łączny koszt wyszedł dużo niższy. Jestem baaardzo mile zaskoczona. A wizualizacja mojej kuchni jest świetna! I to zrobiona tak szybciutko. Po trzecie, jest dostępny pod telefonem, Pan M. zapewnia możliwość zmiany wizualizacji, naprawdę ogarnia. Pan Mateusz K. - prawdziwy fachowiec, wie co i jak. Serdecznie go polecam !”

WioletaOpinie o sklepie internetowym agatameble.pl


Opinie o sklepie internetowym agatameble.plCieszę się, że mogłam zamówić za pobraniem, towar przywieziony został już na drugi dzień, także ekspresowo. Jestem bardzo zadowolona. Myślę, że to na pewno nie były ostatnie zakupy w Agata Meble. Polecam!”

Jestem bardzo zadowolony nie tylko z jakości mebli, co dla mnie jest absolutnie najważniejsze podczas zakupów, ale i z całego procesu (dlatego praktycznie całe mieszkanie wyposażyłem w meble z Agaty).”

Wioletta


MarcelJestem zadowolona z zakupu tapczana. Nie było najmniejszych problemów od momentu zakupu w internecie do dostawy. Szczególnie jestem zadowolona z transportu. Zamawiany przedmiot był wniesiony na 3 piętro ostrożnie, rozpakowany i wyniesiono opakowanie. Zrobiono nawet zdjęcia i gdyby coś było nie tak mogłabym zareagować. Tak powinno być zawsze.”

Jak zwykle wszystko poszło świetnie! Począwszy od wyboru mebla na przejrzystej stronie internetowej, przez kilkukrotny kontakt z Biurem Obsługi Klienta, po dostawę, która została zrealizowana w 48h od opłacenia zamówienia! Panie z BOK stacjonarnie i telefonicznie oraz panowie z Zadbano bardzo profesjonalni, uprzejmi i pomocni. Pięknie dziękuję!”

Ewa


JoannaJesteśmy mega zadowoleni z zakupu narożnika w Agata Meble. Po pierwsze idealnie pasujący wymiarowo do naszego małego saloniku, drugie to funkcjonalność zamykania i otwierania pojemników na pościel, trzy to błyskawiczna realizacja zamówienia: zakup w sobotę, a dostawa we środę, cztery estetyka i jakość wykonania, a piąte to atrakcyjna cena.”

Wszystko było jak należy. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Promocja - darmowa dostawa z wniesieniem jest strzałem w 10. Inne firmy nie miały wniesienia w ofercie, a to z tym jest największy problem. Wybrałam Agata Meble i to był świetny wybór.”

Sabina i Piotr


AniaKocham Wasz sklep!!! Za promocje, za ceny, za możliwość przywiezienia i wniesienia do domu oraz jakość mebli.”

Jestem bardzo zadowolona zarówno z zakupu jak i usługi wniesienia (...). Super ekipa. Sama kanapa również bez zarzutu. Wygodna zarówno do siedzenia jak i do spania. Z pewnością będę korzystała z Waszej firmy, ponieważ w 2 półroczu będę meblowała dom.”

Ewa


Aleksandra

Cieszę się, że mogłam zamówić za pobraniem, towar przywieziony został już na drugi dzień, także ekspresowo. Jestem bardzo zadowolona. Myślę, że to na pewno nie były ostatnie zakupy w Agata Meble. Polecam!”

Wioletta

Jestem bardzo zadowolony nie tylko z jakości mebli, co dla mnie jest absolutnie najważniejsze podczas zakupów, ale i z całego procesu (dlatego praktycznie całe mieszkanie wyposażyłem w meble z Agaty).”

Marcel

Jestem zadowolona z zakupu tapczana. Nie było najmniejszych problemów od momentu zakupu w internecie do dostawy. Szczególnie jestem zadowolona z transportu. Zamawiany przedmiot był wniesiony na 3 piętro ostrożnie, rozpakowany i wyniesiono opakowanie. Zrobiono nawet zdjęcia i gdyby coś było nie tak mogłabym zareagować. Tak powinno być zawsze.”

Ewa

Jak zwykle wszystko poszło świetnie! Począwszy od wyboru mebla na przejrzystej stronie internetowej, przez kilkukrotny kontakt z Biurem Obsługi Klienta, po dostawę, która została zrealizowana w 48h od opłacenia zamówienia! Panie z BOK stacjonarnie i telefonicznie oraz panowie z Zadbano bardzo profesjonalni, uprzejmi i pomocni. Pięknie dziękuję!”

Joanna

„Jesteśmy mega zadowolenie z zakupu narożnika w Agata meble. Po pierwsze idealnie pasujący wymiarowo do naszego małego saloniku, drugie to funkcjonalność zamykani i otwierania pojemników na pościel, trzy to błyskawiczna realizacja zamówienia : zakup w sobotę a dostawa we środę ,cztery estetyka i jakość wykonania a piąte to atrakcyjna cena.”

Sabina i Piotr

Wszystko było jak należy. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Promocja - darmowa dostawa z wniesieniem jest strzałem w 10. Inne firmy nie miały wniesienia w ofercie a to z tym jest największy problem. Wybrałam Agata Meble i to był świetny wybór.”

Ania

Kocham Wasz sklep!!! Za promocje, za ceny, za możliwość przywiezienia i wniesienia do domu oraz jakość mebli.”

Ewa

Jestem bardzo zadowolona zarówno z zakupu jak i usługi. Panowie sprawnie wnieśli mebel, złożyli go i ustawili w miejscu na niego przeznaczonym. Super ekipa. Sama kanapa również bez zarzutu. Wygodna zarówno do siedzenia jak i do spania. Z pewnością będę korzystała z Waszej firmy, ponieważ w 2 półroczu będę meblowała dom.”

Aleksandra
Formularz do przesłania opinii


Formularz do przesłania opinii

Podziel się z nami swoją opinią na temat produktu, procesu sprzedaży lub funkcjonalności sklepu internetowego. Jesteśmy otwarci na wszelkie spostrzeżenia, które pomogłyby stale doskonalić jakość świadczonych przez nas usług.

Wypełniając formularz udzielasz nam nieodpłatnej licencji na publikację Twojej opinii na stronie agatameble.pl (zastrzegamy sobie prawo do publikacji jedynie najciekawszych opinii oraz możliwość dokonania zmian redakcyjnych, nie ingerujących w treść opinii). Opinia zostanie podpisana wyłącznie Twoim imieniem. Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację Twojej opinii, poinformuj nas o tym umieszczając stosowne zastrzeżenie w jej treści.Informujemy, iż Administratorem danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Agata S.A., z siedzibą w Katowicach. Dane osobowe podane przez Pana/Panią przetwarzane będą w celu realizacji zgłoszenia. Szczegółowe zasady przetwarzania i przysługujące w związku z nim prawa opisane są w Polityce Prywatności

Wypełniając formularz udzielasz nam nieodpłatnej licencji na publikację Twojej opinii na stronie agatameble.pl (zastrzegamy sobie prawo do publikacji jedynie najciekawszych opinii oraz możliwość dokonania zmian redakcyjnych, nie ingerujących w treść opinii). Opinia zostanie podpisana wyłącznie Twoim imieniem. Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację Twojej opinii, poinformuj nas o tym umieszczając stosowne zastrzeżenie w jej treści.Informujemy, iż Administratorem danych osobowych podanych w niniejszym formularzu jest Agata S.A., z siedzibą w Katowicach. Dane osobowe podane przez Pana/Panią przetwarzane będą w celu realizacji zgłoszenia. Szczegółowe zasady przetwarzania i przysługujące w związku z nim prawa opisane są w Polityce Prywatności

NA TEJ STRONIE PUBLIKOWANE SĄ WYŁĄCZNIE WYBRANE OPINIE O SALONACH AGATA ORAZ SKLEPIE INTERENTOWYM AGATAMEBLE.PL.