W celu dostosowania strony do Twoich preferencji oraz zainteresowań przechowujemy na urządzeniu, z którego korzystasz (komputerze, telefonie itp.) tzw. „pliki cookies” i im podobne, z możliwością ich odczytu. Korzystając dalej z naszej strony, bez zmian ustawień przeglądarki internetowej, wyrażasz na to dobrowolną zgodę.
Ponadto informujemy, że administratorem danych zawartych w tych plikach jest Agata S.A. Dane mogą być przetwarzane przez nas i naszych zaufanych partnerów w celach marketingowych, w szczególności poprzez wyświetlanie spersonalizowanych reklam, na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu. Szczegóły wraz z instrukcjami zmiany ustawień najpopularniejszych przeglądarek internetowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Rozumiem

Tylko w sklepie online DOSTAWA GRATIS przy zakupie towarów za min. 200 zł | Promocja trwa do 1.08 Sprawdź

OFERTA NIE ŁĄCZY SIĘ Z INNYMI PROMOCJAMI

Tylko w sklepie online DOSTAWA GRATIS
przy zakupie towarów za min. 200 | Promocja trwa do 1.08
Sprawdź

OFERTA NIE ŁĄCZY SIĘ Z INNYMI PROMOCJAMI

Karta Podarunkowa

Wyjątkowy prezent w 4 krokach:


Wybierz jeden z czterech unikalnych wzorów etui.

Zdecyduj o kwocie doładowania od 50 zł do 3000 zł.

Wpłać wybraną kwotę doładowania w kasie salonu, gotówką lub kartą płatniczą.

Odbierz kartę podarunkową.

Od tego momentu Karta Podarunkowa jest aktywna.

Podaruj kartę w jednym z czterech dostępnych wzorów etui:


Kartę podarunkową można nabyć z doładowaniem z przedziału od 50 zł do 3000 zł (z postąpieniem co 50 zł). Karta upoważnia jej okaziciela do dokonywania zakupów w Salonach Agata. Karty nie można zrealizować w sklepie internetowym. Karta nie podlega zwrotowi ani wymianie na gotówkę. Karta ważna jest przez okres 2 lat od jej wydania. Zasady korzystania z kart podarunkowych określa regulamin dostępny w kasach i punktach obsługi klienta Agata oraz do pobrania poniżej.